اخبار

۲۰ آذر ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۴
نام دکتر منتظری در بین پژوهشگران پراستناد یک درصد برتر جهان در سال ۲۰۲۱
بر اساس انتشار لیست نهایی پژوهشگران پراستناد جهان در سال ۲۰۲۱ از سوی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نام دکتر علی منتظری عضو هیات علمی و رییس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی در رشته موضوعی «علوم اجتماعی، کلیات» در لیست پژوهشگران «پر استناد یک درصد برتر» به چشم می خورد.
۲۲ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۲
وزیر آموزش عالی و پژوهش سوریه با حضور در پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی: نیازمند استفاده از فناوری‌های تولیدی جهاددانشگاهی در سوریه هستیم/ آمادگی این نهاد برای توسعه همکاری‌ها گالری
وزیر آموزش عالی و پژوهش سوریه با حضور در پژوهشگاه رویان و برگزاری نشست مشترک با رییس جهاددانشگاهی، ضمن ابراز خوشحالی از دستیابی این نهاد به دستاوردهای مختلف به عزم کشورش برای استفاده از فناوری‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی تاکید کرد.
۰۸ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۲
استفاده آژانس همکاری‌های بین المللی ژاپن از ظرفیت‌های پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی
در بازدید مدیران آژانس همکاری‌های بین المللی ژاپن (جایکا) بر استفاده از ظرفیت‌های پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی در حوزه گیاهان دارویی تاکید شد.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۰
چاپ مقاله تاثیر پماد ترکیبی گیاهی ترمیم کننده زخم و سوختگی از واحد اردبیل در مجله BURNS انگلستان
این پماد که به صورت یک ترکیب گیاهی است تمامی آزمون‌های لازم را برای اثبات اثرات ترمیمی و ضد عفونت در زخم‌ها و سوختگی گذرانده و با بهترین نتایج به صورت مقاله پژوهشی در مجله بین‌المللی اختصاصی سوختگی و زخم BURNS کشور انگلستان با نمایه ISI پذیرش و چاپ شده است.

تکنولوژی های در حال تولید

زمینه های فعالیت

جهاد دانشگاهی، پیشگام در تحقیق و فناوری