اخبار

۲۳ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۳
قطار ملی مترو با انجام آزمون‌های سرعت آماده مسافرگیری می‌شود
رییس جهاددانشگاهی و مدیر کارگروه پروژه طراحی و راه‌اندازی قطار ملی مترو با حضور در شرکت واگن سازی تهران از قطار ملی متر بازدید و در جریان آخرین وضعیت انجام آزمون‌های سرعت و اخذ تأییدیه فنی و استانداردهای بین‌المللی این قطار قرار گرفتند.
۲۰ آذر ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۴
نام دکتر منتظری در بین پژوهشگران پراستناد یک درصد برتر جهان در سال ۲۰۲۱
بر اساس انتشار لیست نهایی پژوهشگران پراستناد جهان در سال ۲۰۲۱ از سوی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نام دکتر علی منتظری عضو هیات علمی و رییس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی در رشته موضوعی «علوم اجتماعی، کلیات» در لیست پژوهشگران «پر استناد یک درصد برتر» به چشم می خورد.
۲۲ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۲
وزیر آموزش عالی و پژوهش سوریه با حضور در پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی: نیازمند استفاده از فناوری‌های تولیدی جهاددانشگاهی در سوریه هستیم/ آمادگی این نهاد برای توسعه همکاری‌ها گالری
وزیر آموزش عالی و پژوهش سوریه با حضور در پژوهشگاه رویان و برگزاری نشست مشترک با رییس جهاددانشگاهی، ضمن ابراز خوشحالی از دستیابی این نهاد به دستاوردهای مختلف به عزم کشورش برای استفاده از فناوری‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی تاکید کرد.
۰۸ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۲
استفاده آژانس همکاری‌های بین المللی ژاپن از ظرفیت‌های پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی
در بازدید مدیران آژانس همکاری‌های بین المللی ژاپن (جایکا) بر استفاده از ظرفیت‌های پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی در حوزه گیاهان دارویی تاکید شد.

تکنولوژی های در حال تولید

زمینه های فعالیت

جهاد دانشگاهی، پیشگام در تحقیق و فناوری