از سوی جهاددانشگاهی واحد استان البرز؛

کتاب «تاریخ تربیت بدنی در اروپا وآمریکای لاتین» منتشر شد

۲۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۵ کد : ۹۶۱۹ فرهنگی
کتاب «تاریخ تربیت بدنی در اروپا و آمریکای لاتین» از سوی مرکز انتشارات جهاددانشگاهی واحد استان البرز منتشر شد.
کتاب «تاریخ تربیت بدنی در اروپا وآمریکای لاتین» منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان البرز، کتاب «تاریخ تربیت بدنی در اروپا و آمریکای لاتین» با تالیف دﻛﺘﺮ نجف آقایی دانشیار مدیریت ورزشی دانشگاه خوارزمی و دانشگاه شهید بهشتی تهران و دﻛﺘﺮ سید اسفندیار موسوی دکترای مدیریت ورزشی از سوی مرکز انتشارات جهاددانشگاهی واحد استان البرز منتشر شد.

در بخشی از کتاب «تاریخ تربیت بدنی در اروپا و آمریکای لاتین» آمده است؛ استفاده از دانش و تجربه‌های کشورهای مختلف در حوزه‌های مختلف می‌تواند علاوه بر افزایش دانش و آگاهی در مورد آن کشورها دید جامع‌تری نسبت به هر کدام از آن ها پیدا کرد. این کتاب دارای نویسندگانی از کشورهای مختلف می‌باشد. لذا به نظر می‌رسد پژوهش‌های نویسندگان مختلف از کشورهای مختلف می‌تواند کتابی مفید در زمینه تاریخ تربیت‌بدنی اروپا و آمریکای لاتین برای محققان، دانشجویان و دوستداران در حوزه تاریخ و تربیت بدنی و علوم ورزشی باشد.

این کتاب به وضعیت تربیت بدنی و ورزش در دوران معاصر و مدارس تربیت بدنی می‌پردازد و همچنین به انواع ورزش‌ها و بازی‌های بومی و محلی کشورهای مختلف اشاره می‌کند که برای آشنایی با فرهنگ کشورهای گوناگون مثمرثمر می‌باشد.

گفتنی است؛ کتاب «تاریخ تربیت بدنی در اروپا و آمریکای لاتین» توسط موسسه معتبر«شورای بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی» که به مطالعات تاریخ تربیت بدنی و ورزش می‌پردازد، در سال 2015 به چاپ رسیده است.

کتاب «تاریخ تربیت بدنی در اروپا و آمریکای لاتین» در 189 صفحه و با قیمت 22 هزار تومان از سوی مرکز انتشارات جهاددانشگاهی واحد استان البرز به چاپ رسیده است و علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن 34505151-026 و 77503824-021 تماس حاصل کنند.


نظر شما :