معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان خبر داد:

برگزاری اولین جشنواره خاطره نویسی خبرنگاران و اصحاب رسانه در استان

۲۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۲ کد : ۹۵۶۶ فرهنگی
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری اولین جشنواره خاطره نویسی به مناسبت روز خبرنگار در استان سمنان خبر داد.
برگزاری اولین جشنواره خاطره نویسی خبرنگاران و اصحاب رسانه در استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، سید محمد علی شاهمیری با اعلام این خبر گفت: همزمان با فرارسیدن 17 مرداد، سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، اولین جشنواره خاطره نویسی ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه و مطبوعات در استان سمنان با مشارکت جهاددانشگاهی استان، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان و خبرگزاری ایسنا منطقه سمنان برگزار می شود.

وی افزود: تمام خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران، اصحاب رسانه، مطبوعات و مدیران روابط عمومی و همچنین فعالان فضای مجازی می توانند خاطرات زیبا، تلخ و شیرین روزهای پرخاطره کاری خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان اظهار داشت: خبرنگاری از جمله مشاغل سخت در کشور است و خبرنگاران نیز دیده بانان واقعی جامعه هستند، این جشنواره با هدف جمع آوری خاطرات چندساله خبرنگاران و فعالان رسانه و زحمت کشان این عرصه مهم در استان سمنان انجام می شود.

شاهمیری ادامه داد: در این جشنواره علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و دریافت فرم مخصوص خاطره نویسی به دبیرخانه جشنواره واقع در معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان مراجعه کنند و پس از دریافت فرم مخصوص، خاطرات خود را ثبت کنند.

وی تاکید کرد: علاقه مندان می توانند تا10 مرداد ماه سال جاری آثار و خاطرات خود را تحویل دهند، همزمان با روز خبرنگار نیز از خبرنگارانی که زیباترین و جذاب ترین خاطره را نوشته باشند تجلیل خواهد شد.  


نظر شما :