معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ؛

جشنواره نقاشی اَرتَنگ بین‌المللی می‌شود

۲۵ تیر ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۷ کد : ۹۵۵۶ فرهنگی
دوره‌های آتی جشنواره نقاشی اَرتَنگ در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد.
جشنواره نقاشی اَرتَنگ بین‌المللی می‌شود

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم وفرهنگ؛ دکتر سیدعلی‌اکبر هاشمی‌راد-معاونت دانشجویی فرهنگی-، با اعلام این خبر گفت: پس از برگزاری موفقیت‌آمیز نخستین جشنواره نقاشی اَرتَنگ در گستره ملی به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی دوره‌های آتی جشنواره جلسه نقد، بحث و بررسی با حضور دست اندرکاران دوره نخست متشکل از اعضای هیات علمی و انجمن علمی دانشجویی نقاشی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد. 

وی با بیان این‌که استمرار موفقیت در برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری نیازمند برنامه‌ریزی و متمرکز بودن فرآیندهای اجرایی است؛ افزود: یکی از خروجی‌های مهم این جلسه تصویب راه‌اندازی دبیرخانه جشنواره اَرتَنگ در معاونت دانشجویی فرهنگی است.

دکتر هاشمی‌راد همچنین با اشاره به رویکرد دانشگاه در خصوص توسعه و گسترش روابط‌ بین‌المللی دانشگاه در حوزه‌های علمی و فرهنگی گفت: با توجه به پتانسیل دانشگاه و شکل‌گیری کانال‌های جدید ارتباطات بین‌المللی دومین دوره جشنواره اَرتَنگ در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ نخستین جشنواره ملی اَرتَنگ به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه و همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فرهنگستان هنر، موسسه فرهنگی هنری صبا، موسسه فرهنگی هنری آکادمی هنر شمسه، دانشکده هنر و معماری و انجمن علمی دانشجویی نقاشی دانشگاه علم و فرهنگ تیر ماه سالجاری در دو بخش نمایشگاهی و پژوهشی برگزار گردید.


نظر شما :