با برتری تیم "چلچله"؛

مرحله دانشگاهی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره در اصفهان پایان یافت

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۸ کد : ۸۸۴۳ فرهنگی
مسابقه نهایی مرحله دانشگاهی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره ۲۵ خرداد در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار و تیم چلچله با آرای داوران بعنوان تیم برگزیده این مرحله انتخاب و به مرحله منطقه ای مسابقات راه یافت.
مرحله دانشگاهی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره در اصفهان پایان یافت

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره توسط معاونت فرهنگی جهادانشگاهی واحد صنعتی اصفهان 25 خرداد برگزار شد.

معاون فرهنگی واحد صنعتی اصفهان در ارایه گزارشی از روند برگزاری این دوره از مسابقات گفت: این مرحله مسابقات با شرکت 10 تیم چهار نفره در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز شد و در اولین روز مسابقات با برگزاری 5 مسابقه، 5 تیم برنده و یک تیم برترین بازنده انتخاب شدند.

 روز دوم مسابقات با برگزاری سه مسابقه ادامه و سه تیم برنده و یک تیم برترین بازنده بعنوان چهار تیم راه یافته به مرحله بعدی در روز سوم به رقابت پرداختند.

احمد پایداری افزود: 25خرداد ماه، دو تیم عتید و چلچله به عنوان فینالیست مرحله دانشگاهی با عنوان گزاره "تعدد دستگاه های متولی فرهنگ، سبب ارتقای بیشتر فرهنگ می شود"، به رقابت پرداختند و تیم چلچله با آرای داوران بعنوان تیم برگزیده این مرحله انتخاب و به مرحله منطقه ای مسابقات راه یافت.

وی، همچنین خواستار مساعدت مسوولان دانشگاه صنعتی اصفهان، به منظور همکاری در ایجاد فضای لازم برای برگزاری مرحله منطقه ای این دوره از مسابقات در دانشگاه صنعتی شد.

همچنین معاون فرهنگی، اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان ضمن تقدیر از جهاددانشگاهی به دلیل برگزاری مسابقات مناظره دانشجویان، از دانشجویان خواست تا مهارت های مناظره ای خود را افزایش داده و با مطالعه روی گزاره ها دقیق تر به مباحث بپردازند.

دکتر نحوی، ایجاد فضای منطقی و آرام به منظور بحث و تبادل نظر در این مسابقات را ستود و افزود: یادگیری بحث و ارایه مستندات و ادله خود به منظور اثبات و دفاع از نظر در یک فضای بسیار عالی در این مسابقه دیده شد.

گفتنی است؛ در پایان این مسابقه که مهندس مرتضی تیموری رییس واحد صنعتی اصفهان، حجت الاسلام قاسمی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، تعدادی از مدیران واحد و دانشگاه، همچنین دانشجویان علاقه مند حضور داشتند، از داوران و تیم های اول و دوم با اهدای جوایز نقدی و لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.


نظر شما :