کتاب "انگلیسی عمومی برای دانشجویان رشته مهندسی پزشکی" تجدید چاپ شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۰ کد : ۸۸۲۱ فرهنگی
کتاب "انگلیسی عمومی برای دانشجویان رشته مهندسی پزشکی" توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر به برای ششمین بار به چاپ رسید.
کتاب "انگلیسی عمومی برای دانشجویان رشته مهندسی پزشکی" تجدید چاپ شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، کتاب " انگلیسی عمومی برای دانشجویان رشته مهندسی پزشکی " تالیف دکتر سیامک نجاریان، مهناز کارگر سهی و کیانوش امیری توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر برای ششمین بار تجدید چاپ شد.

درمقدمه این کتاب آمده است:

"این کتاب برای دانشجویان کلیه گرایش­های مهندسی پزشکی (بیوالکتریک-بیومکانیک-بیومواد)، کلیه گرایش ­های مهندسی برق ( الکتریک-مخابرات-قدرت-کنترل)، رشته­های پزشکی، پیراپزشکی و پرستاری به عنوان منبع درس زبان عمومی به ارزش 3 واحد تدوین شده است. کتاب حاضر در برگیرنده مجموعه­ای از توضیحات کلی از 30 دستگاه کاربردی در پزشکی است که امروزه به کرات مورد استفاده هستند. فارغ التحصیلان رشته مهندسی پزشکی، برق و حتی پزشکی بیش از بقیه با این ابزار و دستگاه­ها سرو کار دارند و این خود آشنایی اولیه نسبی با آن­ها را می طلبد، در توصیف این دستگاه­ها سعی شده است که حتی الامکان به جزئیات پرداخته نشود و به صورت مختصر و مفید اطلاعات کلی بیان گردد تا برای همه کسانی که آشنایی اولیه با این ابزار را ندارند، قابل درک باشد. نکته مهم آن که واژه‏ای فنی خاص هر ابزار در این توصیف کوتاه گنجانده شده است. طرح هر درس به این ترتیب است که ابتدا مختصراً به دستگاه پرداخته شده و سپس سوالاتی در مورد متن مطرح گردیده است که لازمه پاسخگویی به آنها فهم همه واژه‏ها و خود متن می‏باشد. همچنین قسمتی مربوط به گرامر و یک متن اضافه مربوط به همان ابزار آورده شده است. در پایان هر درس، دو نکته فنی که شامل واژه‏های خاص و ساختارهای مهم می‏باشد که هدف از آن آشنایی دانشجویان این قبیل رشته‏های مهندسی با اصطلاحاتی می‏باشد که در کار تحقیق برای آن ها مفید است."

گفتنی است، این کتاب در هشت فصل، 143صفحه و در تیراژ 1000 نسخه و به قیمت190 هزار ریال به بازار کتاب عرضه شده است.

علاقه مندان می توانند کتاب مذکور را از طریق فروشگاه و نمایشگاه دائمی انتشارات جهاددانشگاهی امیرکبیر واقع در خیابان حافظ جنب درب اصلی دانشگاه و یا فروشگاه اینترنتی انتشارات به آدرس jdamirkabir.ac.ir/shop خریداری کنند.


( ۵ )

نظر شما :