فعالیت های شاخص جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در بستر زیرساختی فرهنگ استان

۲۶ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۱ کد : ۸۸۰۴ فرهنگی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی اظهار کرد: جهاددانشگاهی در حوزه بسترهای زیرساختی فرهنگ از جمله در ساخت فرهنگسرا، فعالیت های شاخصی داشته است.
فعالیت های شاخص جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در بستر زیرساختی فرهنگ استان

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، جلال الدین صادقی 25 خردادماه در مراسم افتتاح نمایشگاه کتاب "یار مهربان" در فرهنگسرای ابن حسام جهاددانشگاهی استان اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف معرفی آثار نویسندگان و مولفان استان، ترویج  فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان علاقه‌مندان به کتاب ‌ های نویسندگان استان برپا شده است.

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: در این نمایشگاه کتاب ‌هایی از 60 نویسنده خراسان جنوبی در معرض نمایش و فروش گذاشته شده است.

صادقی ادامه داد: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نقشی موثر در شکل گیری شاخص‌های فرهنگی و ارتقاء فرهنگی در جامعه دارد.

ناصر نبی‌زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی نیز در برپایی این نمایشگاه افزود: در حوزه فرهنگ در استان با مسائل و مشکلات متعددی روبرو هستیم.

وی اظهار کرد: یکی از این مشکلات حوزه فرهنگ، بحث‌های زیرساختی است که استان در حوزه زیرساخت‌های فرهنگ دارای کمبودهای گسترده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: نبود این زیرساخت ها  باعث شد تا نتوانیم وظایف خود را به صورت شایسته انجام دهیم.

نبی زاده با اشاره به اینکه خراسان جنوبی دارای شاخص‌های فرهنگی کهن و بسیار عمیق و گسترده‌ای است که باید به آن توجه کرد، افزود: افرادی که در این حوزه در استان فعالیت می   ‌کنند،   شخصیت‌های دغدغه‌مندی هستند که آمادگی داریم از ظرفیت‌های آنان بهره ببریم.

وی تصریح کرد: جهاددانشگاهی در حوزه بسترهای زیرساختی فرهنگ از جمله در ساخت فرهنگسرا، فعالیت‌   های  شاخصی داشته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: این امر نشان از هوش سرشار و درک عمیق مجموعه جهاددانشگاهی نسبت به نیازهای فرهنگی استان دارد.


نظر شما :