کتاب «برنامه‌ریزی و کنترل پروژه برای مهندسی Microsoft Project ۲۰۱۶» وارد بازار نشر شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴ کد : ۸۷۰۷ فرهنگی
توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان کتاب "برنامه‌ریزی و کنترل پروژه برای مهندسی Microsoft Project ۲۰۱۶" وارد بازار نشر شد.
کتاب «برنامه‌ریزی و کنترل پروژه برای مهندسی Microsoft Project ۲۰۱۶» وارد بازار نشر شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، توسط شعبه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان کتاب "برنامه‌ریزی و کنترل پروژه برای مهندسی Microsoft Project 2016" ، تألیف سارا زارع رئیس‌آبادی و محمدعلی سادولی با شمارگان 500 نسخه، 196 صفحه و سیزده فصل، در قطع وزیری چاپ و وارد بازار نشر شد.

در بخش‌هایی از این کتاب می‌خوانیم: علم مدیریت و کنترل پروژه¬های صنعتی از تکنیک¬های اصلی برنامه¬ریزی در سازمان¬های تولیدی و خدماتی به شمار¬می¬رود و هر سازمانی که این مقوله را در برنامه¬ریزی خود قرار دهد، جزء مزیت¬های رقابتی آن محسوب می¬شود. لذا مبحث مدیریت و کنترل پروژه یکی از دروس اصلی و با اهمیتی است که در چارت درسی دانشجویان رشته¬ی تحصیلی مهندسی صنایع گنجانده شده¬است وتخصص در این حوزه، به دلیل تأثیر به¬سزای این شاخه از علم مهندسی صنایع، می-تواند آینده شغلی مناسبی را برای دانشجویان این رشته فراهم کند.

گفتنی است، چاپ اول این کتاب در بهار 1398 با قیمت 300 هزارریال عرضه و علاقمندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر، سفارش و یا تهیه کتاب با شماره 03133912594 فروشگاه کتاب جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان تماس حاصل کنند.


( ۱ )

نظر شما :