ایجاد مدرسه‌ی تابستانی در جهاددانشگاهی هنر

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۲ کد : ۷۹۷۴ فرهنگی
مرکز آموزش‌های تخصصی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی هنر در راستای تأمین نیازهای کودکان و نوجوانان گروه سنی ۷تا ۱۷سال و به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت آنها در فصل تابستان، اقدام به ایجاد مدرسه تابستانی هنر کرده است.
ایجاد مدرسه‌ی تابستانی در جهاددانشگاهی هنر

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی هنر ؛ مدرسه تابستانی مرکز آموزش‌های تخصصی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی هنر با برگزاری 9 دوره مهارتی و آموزشی سعی در غنی‌سازی هر چه بیشتر اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در تابستان سال جاری دارد.

این مرکز به پشتوانه کادر مجرب خود، این مدرسه را در دوره‌های آموزشی نقاشی، سفال، تصویرسازی، عکاسی، نقاشی شیشه، نمایش خلاق، عروسک‌سازی، خوشنویسی و زبان انگلیسی دایر کرده است که بر طبق جدول زمانبندی آموزشی، شنبه تا چهارشنبه هر هفته در ایام تابستان به تفکیک هر یک از این دوره‌ها، کودکان و نوجوانان علاقه‌مند را تحت پوشش خود قرار خواهد داد.

براین اساس علاقه‌مندان به شرکت در تمامی دوره‌های آموزشی در نظر گرفته شده در این مدرسه تابستانی، می‌توانند از تسهیلات 25 درصدی تخفیف شهریه مرکز استفاده کرده و با پرداخت مبلغ یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان، تمامی این دوره‌ها را بگذرانند.

همچنین برای علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های آموزشی برنامه‌ریزی شده در هر یک از روزهای زوج و فرد، 15 درصد تخفیف شهریه در نظر گرفته شده است و آنها می‌توانند با توجه به انتخاب هر یک از روزهای زوج و فرد، این دوره‌ها را با پرداخت مبلغ شهریه 510000 تومان گذرانده؛ ضمن آنکه شهریه منظور شده برای علاقه‌مندانی که تنها یک گروه آموزشی از دوره‌های 9 گانه در این مدرسه را انتخاب می‌کنند، مبلغ 200 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

براین اساس متقاضیان به ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی مدرسه تابستانی مرکز آموزش‌های تخصصی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی هنر می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آموزشی به شکل حضوری به نشانی خیابان انقلاب، ایستگاه دروازه دولت، خیابان خاقانی، شماره 81 مراجعه و یا از طریق نشانی اینترنتی jdhonar.ir و یا jdart.ir در جریان کمی و کیفی این دوره‌ها قرار گیرند.

همچنین، پس از پایان هر دوره به افرادی که بتوانند هر یک از گروه‌های 9 گانه آموزشی مدرسه تابستانی هنر را با موفقیت پشت سر بگذرانند، گواهینامه معتبر قابل ترجمه اعطا خواهد شد.

گفتنی است، شماره تلفن 88228652 ـ 5 نیز آماده پاسخگویی و راهنمایی علاقه‌مندان متقاضی شرکت در هریک از دوره‌های آموزشی مدرسه تابستانی مرکز آموزش‌های تخصصی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی هنر است.

 

 

 


( ۲ )

نظر شما :