معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی خبر داد:

برگزاری رویداد استارت‌آپی ویکند در جهاددانشگاهی استان

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۰ کد : ۷۲۲ فرهنگی
احد حاجی بلند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، از برگزاری رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند توسط این سازمان در تبریز خبر داد.
برگزاری رویداد استارت‌آپی ویکند در جهاددانشگاهی استان

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، احدحاجی بلند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان، روز ۲۸ خردادماه گفت: این رویداد به همت معاونت فرهنگی، مرکز آموزش عالی علمی -کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز و با حمایت سازمان تجاری سازی فناوری جهاد دانشگاهی و شرکت استارت آپی قونقا به مناسبت بزرگداشت رویداد تبریز ۲۰۱۸ از ۱۳ تا ۱۵ تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد، فرصتی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان فراهم می کند تا در عرض ۵۴ ساعت کاری ضمن اشتراک‌گذاری طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه خود، شبکه‌سازی و تیم‌سازی، مهارت‌های کارآفرینی و فرایند اجرایی سازی یک ایده تا کسب و کار و راه‌اندازی یک استارتاپ نوپا را در عمل آموخته و با کمک، مشاوره و نظارت مربیان متخصص، ایده نوآورانه خود را توسعه ‌بخشند.

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی اضافه کرد: بعد از اتمام استارتاپ، تیم های صاحب ایده و طرح می‌توانند برای جذب در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی اقدام کنند و با استقرار در این مرکز از حمایت مادی و معنوی برای تجاری سازی ایده خود بهره مند شوند .

حاجی بلند خاطرنشان کرد: پیشرفت و رشد در هر کاری با تنوع افکار و دیدگاه ها تحقق می‌یابد و عامل اصلی موفقیت در استارتاپ‌ها، ارایه پیشنهادهای متنوع توسط افراد است و با توجه به اینکه استارتاپ‌ها دارای خاصیت خلاقیت و نوآوری هستند، اگر ایده‌ها در استارتاپ‌ها به مرحله رشد برسند، می تواند در حوزه اشتغال و اقتصاد تحول بزرگی به وجود آورد.


نظر شما :