از ۳۰ خرداد؛

مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان از شبکه قرآن سیما پخش می شود

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۸ کد : ۷۰۶ فرهنگی تاپ خبر
ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان از چهارشنبه، ۳۰ خردادماه و در قالب برنامه تلویزیونی اسراء به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.
مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان از شبکه قرآن سیما پخش می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، پخش مسابقه تلویزیونی "اسرا" از چهارشنبه، ۳۰ خردادماه به ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان اختصاص یافته است و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.
این برنامه تلویزیونی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۲۲ به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما خواهد رفت.
گفتنی است، ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی و طی روزهای هفتم تا نهم اردیبهشت‌ماه در مشهد مقدس برگزار شد.
در مراحل ابتدایی این مسابقات ۲۰۳ نفر قاری و حافظ قرآن از کشورهای مختلف برای شرکت در مسابقات اعلام آمادگی کردند؛ از این تعداد متقاضی، خواسته شد فایل صوتی خود را ارسال کنند که با بررسی داوران ۸۵ نفر برگزیده شدند که این تعداد برگزیده به صورت زنده و ارتباط تصویری برای داوران اجرا کردند و از بین آن ها ۴۴ نفر برگزیده شدند که در نهایت برای رقابت نهایی خود در مشهد مقدس حضور یافتند. کل روند مسابقات در مرحله نهایی به صورت کامل ضبط شد و پس از تدوین و آماده‌سازی از 30 خرداد به روی آنتن خواهد رفت.
 


نظر شما :