۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه؛

مرحله استانی هشتمین دوره مسابقه مناظره دانشجویان در سمنان برگزار می شود

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۶ کد : ۶۳۹۳ فرهنگی
رییس جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری مرحله استانی هشتمین دوره مسابقه مناظره دانشجویان در استان سمنان از ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه خبر داد.
مرحله استانی هشتمین دوره مسابقه مناظره دانشجویان در سمنان برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، حسن رهایی با اعلام این خبر گفت: مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، با حضور 8 تیم دانشجویی از 10 تا 12 اردیبهشت ماه در سمنان  برگزار می شود.

وی افزود: هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران نشان خواجه نصیر طوسی در سراسر کشور با شعار، مناظره فرصتی برای یادگیری و با تأکید بر افزایش روحیه گفتمان سازی در میان قشر دانشجو برگزار می شود.

رییس جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: فراخوان ثبت نام مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان از دیماه سال گذشته اعلام شد و تعداد 11 گروه از دانشگاه های سراسر استان سمنان برای این دوره از مسابقات ثبت نام کردند.

رهایی بیان کرد: در نهایت 8 تیم با عضویت 32 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های مختلف استان از دانشگاه سمنان، پیام نور استان، دانشگاه آزاد سمنان، دانشگاه آزاد شاهرود، مرکز علمی کاربردی غرب استیل و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان، دانشکده فنی پسران و دانشکده فنی دختران سمنان ثبت نام نهایی کردند که از 10 تا 12 اردیبهشت ماه در این دوره از مسابقات به رقابت می‌پردازند.

وی اظهار داشت: تیم ها در این مسابقات به صورت دو تیم موافق و مخالف در موضوعات و گزاره های انتخاب شده به مناظره و رقابت می پردازند و پس از داوری تیم های برنده به مراحل بالاتر راه پیدا می کنند و تیم های بازنده حذف می شوند، در نهایت دو تیم برتر این دوره از مسابقات در فینال به رقابت می پردازند و تیم قهرمان به مسابقات منطقه ای مناظره دانشجویان ایران که در مهرماه سالجاری برگزار می شود راه پیدا می کند.

 


نظر شما :