کتاب «آشنایی با مواد و مصالح ساختمانی» منتشر شد

۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۷ کد : ۶۳۳۸ فرهنگی
کتاب «آشنایی با مواد و مصالح ساختمانی»، نوشته دکتر مهدی مهدی‌خانی (عضو هیأت علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)) و علی فرهادی توسط انتشارات جهاددانشگاهی قزوین منتشر شد.
کتاب «آشنایی با مواد و مصالح ساختمانی» منتشر شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛ علی دل زنده مدیراجرایی انتشارات جهاددانشگاهی با اعلام این خبر افزود: با توجه به اهمیت شناخت مواد و مصالح و فرآورده‌های ساختمانی و عمرانی و پیشرفت‌های اخیر در تولید فرآورده‌های جدید و کاربرد آنها در سیستم‌های جدید ساختمانی و فعالیت‌های عمرانی و تدوین استانداردهای جدید، ویژگی‌ها و مشخصات فنی مصالح و کاربرد انواع مصالح ساختمانی در این مجموعه گردآوری شده است. تمرکز این کتاب بر ارایه سرفصل‌هایی از درس مصالح ساختمانی است.

از ویژگی‌های این کتاب سادگی بیان، ارایه قدم‌به‌قدم مطالب، بیان مطالب لازم در هر مورد و جامع بودن مطالب است و سعی شده که در هر موضوع، مطالب مورد نیاز و به‌روز و تمامی نکاتی که برای شناخت مصالح لازم است، گردآوری شود. این کتاب می‌تواند مورد استفاده اساتید و دانشجویان رشته‌های مرتبط با مهندسی عمران و معماری و مهندسان گرامی قرار گیرد.

گفتنی است،کتاب «آشنایی با مواد و مصالح ساختمانی» با شمارگان هزار نسخه در 544 صفحه به بهای 45000 تومان از سوی انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین منتشر شده است.

 


( ۶ )

نظر شما :