ارایه ۷۰ هزار نوع خدمات به مراجعه کنندگان کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در طی سال

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۰ کد : ۶۲۹۶ پژوهشی
معاون پزشکی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی وی با بیان اینکه ۵۵ دندانپزشک متخصص در کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی به زائران و مجاروان به ارائه خدمات می‌پردازند، از ارایه ۷۰ هزار نوع خدمات به مراجعه کنندگان به این کلینیک در طی سال خبر داد.
ارایه ۷۰ هزار نوع خدمات به مراجعه کنندگان کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در طی سال

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر محمدعلی خلیلی فرگفت: در بحث تجهیزات هم دستگاه‌های لیزر که به جهت درمان‌های دندانپزشکی کاربرد دارند و مزیت بدون درد و خونریزی کمتری را دارا هستند را استفاده می‌کنیم.

به گفته وی‌، خرید دستگاه میکروسکوپ در زمینه درمان‌های اندو را در برنامه‌های کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی قرار داده‌ایم.

وی در خصوص هزینه‌های دندانپزشکی در جهاددانشگاهی برای مراجعه کنندگان، گفت: با توجه به رسالت جهاددانشگاهی خراسان رضوی، همیشه درمان‌های تخصصی دندانپزشکی در کلینیک تخصصی دندانپزشکی این سازمان با بهترین کیفیت و با استفاده از کادر اساتید مجرب متخصص برای عموم مردم با تعرفه بخش نیمه دولتی و کمتر از بخش خصوصی انجام می‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه تمام خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی در کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی انجام می‌شود، بیان کرد: بخش‌های معاینه و تشخیص، ترمیم و زیبایی، درمان ریشه، ارتودنسی، اطفال و کودکان، جراحی فک و صورت، جراحی لثه، پروتز، ایمپلنت و لیزر از بخش‌های فعال این کلینیک می‌باشند.

به گفته معاون پزشکی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، تنها بخش تروما دندانپزشکی شرق کشور نیز در این کلینیک فعال است که به ارائه خدمات به بیماران ترومایی ناشی از سوانح و حوادث می‌پردازد.

وی با بیان اینکه 55 دندانپزشک متخصص در کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی به زائران و مجاروان به ارائه خدمات می‌پردازند، از ارائه 70 هزار خدمت به مراجعه کنندگان به این کلینیک در طی سال خبر داد.

وی به عدم افزایش تعرفه و حفظ کیفیت و انجام درمان‌های تخصصی در این کلینیک اشاره و تصریح کرد: این موضوعات منجر به افزایش چشم گیر آمار مراجعه کنندگان و افزایش درمان‌ها در این کلینیک شده است.

وی با تاکید بر اینکه با وجود افزایش بی ‌رویه قیمت‌های مواد مصرفی در دندانپزشکی بدون تغییر در کیفیت به بیماران خدمات ارایه می‌‎دهیم، افزود: در جهت کمک به مراجعان با تعرفه مصوب سال 96 در حال ارائه خدمت می‌باشیم که همین موضوع باعث افزایش چشمگیر و اعتماد مردم و مراجعین به کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی شده است.

دکتر خلیلی‌فر بیان کرد: با توجه به اینکه حرفه دندانپزشکی با سلامت مردم در ارتباط است یک حرفه پرخطر محسوب می‌شود، لذا در این راستا در کلینیک تخصصی دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی با داشتن بخش استریل(CSR) مجزا و نیروی آموزش دیده و داشتن دستگاه اتوکلاو، اتوکلاو fast و اتوکلاوهای Class B تمام سعی و تلاش خود را نموده‌ایم که این خطرات برای مراجعین و همکاران دندانپزشک و کادر پرسنلی را به صفر برسانیم.

 

 


نظر شما :