معاون دانشجویی- فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ خبر داد:

راه‌اندازی پویش دانشجویی حمایت از سیل زدگان در این دانشگاه

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۲ کد : ۶۲۳۱ فرهنگی تاپ خبر
پویش دانشجویی حمایت از سیل زدگان در دانشگاه علم و فرهنگ شکل گرفت.
راه‌اندازی پویش دانشجویی حمایت از سیل زدگان در این دانشگاه

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ؛ دکتر هاشمی راد با اعلام این خبر گفت: به منظور همدلی و حمایت از سیل زدگان برخی استان‌های کشور و همچنین در راستای مسئولیت‌های اجتماعی دانشگاه، پویش دانشجویی حمایت از سیل زدگان در این دانشگاه شکل گرفته است.

معاون دانشجویی- فرهنگی این دانشگاه افزود: با همکاری ستاد بازسازی عتبات و همراهی موکب المهدی تیمی متشکل از دانشجویان (برادران) از این دانشگاه برای طبخ و توزیع غذای گرم در مناطق سیل زده حضور می یابند.

وی گفت: همچنین با هماهنگی هلال احمر، تیمی متشکل از دانشجویان این دانشگاه به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان مبادرت می نمایند و همچنین اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه علم و فرهنگ نیز یک روز حقوق خود را داوطلبانه به سیل زدگان اختصاص می‌دهند.

دکتر هاشمی راد تاکید کرد: به منظور کاهش دغدغه دانشجویان و حضور فعال برای کمک به مردم مناطق سیل زده، مساله غیبت دانشجویان در کلاس‌های درس با حضور شیفتی داوطلبان حل و فصل می‌گردد تا هم به دروس و کلاس ها لطمه ای وارد نشود و هم‌اینکه دانشجویان با احساس مسئولیت اجتماعی بالا به یاری هموطنان خود بشتابند.


نظر شما :