معاون فرهنگی جهاددانشگاهی؛

به دنبال الگویی مناسب برای ارزیابی صحیح طرح های فرهنگی هستیم

۱۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۹ کد : ۶۱۶ فرهنگی تاپ خبر
دکترعیسی علیزاده در نشست با معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی استان تهران اظهار کرد: به دنبال الگویی جهت ارزیابی صحیح طرح‌های فرهنگی هستیم تا در ارزیابی طرح ها که در آن شاخص های کمی مانند تعداد مخاطبان و ... بررسی می شود، بتوان میزان تاثیرگذاری برنامه ها را نیز سنجید.
به دنبال الگویی مناسب برای ارزیابی صحیح طرح های فرهنگی هستیم

 

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی در نشستی که 12 خرداد با حضور مدیرکل دفتر مطالعات فرهنگی و معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی مستقر در تهران در سالن شهید صبوری برگزار شد، با اشاره به برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی و ارزیابی فعالیتهای فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی اظهار کرد: به دنبال الگویی جهت ارزیابی صحیح  طرح‌های فرهنگی هستیم تا در ارزیابی طرح ها که در آن شاخص های کمی مانند تعداد مخاطبان و ... بررسی می شود، بتوان میزان تاثیرگذاری برنامه ها را نیز سنجید.

دکترعیسی علیزاده، افتتاح دفتر ایسنا در دو واحد امیرکبیر و علوم پزشکی شهید بهشتی را رویداد خوبی عنوان کرد وگفت: این نشست ها در راستای ادامه جلسات ثابت با معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی مستقر در استان تهران و با هدف بحث و تبادل نظر در مورد مسایلی که واحدها دست به گریبان آن هستند برگزار می شود و همچنین به نظر می رسد با توجه به فاصله زمانی تا آغاز سال تحصیلی جدید، فرصت مناسبی برای برنامه ریزی و تمرکز و همفکری داریم تا با شناسایی دغدغه های فکری معاونان فرهنگی به برنامه ریزی دقیقی برای انجام فعالیت های فرهنگی برسیم.

در ادامه نشست معاون فرهنگی با اشاره به آئین نامه مدیریت دانشگاه‌ها در خصوص عدم عضویت معاون فرهنگی واحد جهاددانشگاهی در شورای فرهنگی دانشگاه گفت: در این خصوص اقداماتی انجام شده و رییس جهاددانشگاهی وعده پیگیری از طریق وزیر و شورای عالی انقلاب فرهنگی برای حضور مستمر معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد در آن شورا را دادند.

در این نشست معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی مستقر در استان تهران به ارایه نظرات خود در مورد برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی پرداختند و مقرر شد در جلسات بعدی پیشنهادها و نکات راهبردی مورد بررسی قرار گیرد.


نظر شما :