رونمایی از نقاشی‌های دیواری دانشجویان جهاددانشگاهی کرج

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۰ کد : ۶۱۰۱ فرهنگی
رونمایی از نقاشی دیواری دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج با حضور رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز ، سرپرست جهاددانشگاهی استان البرز، سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج و شهردار منطقه ۱۱ کرج برگزار شد.
رونمایی از نقاشی‌های دیواری دانشجویان جهاددانشگاهی کرج

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان البرز، رونمایی از نقاشی دیواری مسجد علی ابن ابیطالب (علیه السلام) و نقاشی دیواری شهری دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج با حضور دکتر دانش کار آراسته رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز، احمدرضا فیروزی سرپرست جهاد دانشگاهی استان البرز، محسن داورپناه سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج و  بهروز ورمهمدی شهردار منطقه 11 کرج برگزار شد.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز گفت: دانشگاه با وجود دانشجو و اساتید است که معنا و مفهوم پیدا می کند و امروز اتفاقی به واقع علمی کاربردی افتاده است و هر چه حضور دانشجویان علمی کاربردی در جامعه پررنگ تر باشد، در واقع نشان دهنده این است که دانشگاه به فلسفه وجودی خود نزدیک‌تر شده است یعنی تربیت دانشجوی کارآفرین.

دانش کار آراسته در ادامه با اشاره به اینکه مسجد از قدیم الایام منبع و نماد باشکوه آرامش و روح عباد و نیایش برای ما بوده است با رنگ آمیزی و طرح های اسلیمی و خلق یک اثر هنری – فرهنگی به روح آن جلاء بخشیدید و در طرح‌های نقاشی دیواری که به جد در از بین بردن آلودگی تصویری شهر نقش ارزنده ای داشته و دارد قابل تحسین است.

وی با بیان اینکه امروز یکی از بهترین روزهای زندگی خود است که در کنار دانشجوان فعال و کارآفرین حضور دارد اظهار امیدواری کرد این زحمات و نقش آفرینی در زیباسازی شهر آغاز برنامه های و پروژه های بیشتر و بهتر باشد.

سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان البرز نیز در ادامه گفت: این فعالیت با تلاش و هماهنگی‌های دفتر تسهیلگری اجتماع محور کلاک و خلج آباد، شهرداری منطقه 11 کرج و زحمات دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج به ثمر نشسته است.

احمدرضا فیروزی افزود: حضور دانشجویان در سطح شهر و جامعه منافع چند جانبه دارد و این که دانشجویان بتوانند برای شهر خود مفید باشند و خدمات قابلی ارائه کنند مهمترین اهداف و اثر این فعالیت‌ها است.

وی تأکید کرد: معمولاً بیشترین دستاوردهای بشری از ایده‌ها و طرح‌های کوچک شروع شده است و دانشجویان با تجارب کارهای کوچک می‌توانند به افق‌های بزرگ‌تر فکر کنند.

فیروزی با ارائه پیشنهادی به دانشجویان گفت: بهتر است فعالیت‌هایی که دانشجویان در راستای خدمات به شهر و استان ارایه می‌کنند در قالب یک ساختار شکل بگیرد تا امکان پیگیری نظام‌مندتری برای برنامه‌ها و اهداف خود داشته باشند.

سرپرست جهاد دانشگاهی استان البرز افزود: ایجاد یک کانون فرهنگی دانشجویی و یا مرکز فرهنگی مرتبط می‌تواند در این راستا مددرسان فعالیت‌های دانشجویان باشد.

 


نظر شما :