تقدیر از مدیر اجرایی گردشگری جهاددانشگاهی همدان

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۲ کد : ۵۹۸۷ فرهنگی
در اختتامیه سیزدهمین دوره اردوهای گردشگری ایران مرز پرگهر ار از مهدی ابهریان مدیر اجرایی گردشگری جهاددانشگاهی همدان تقدیر شد .
تقدیر از مدیر اجرایی گردشگری جهاددانشگاهی همدان

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان، مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران با هدف ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه و ایجاد روحیه خودباوری و انسجام ملی و شناساندن دستاوردهای علمی و فناورانه ایجاد شده یا توسعه یافته پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و نیز مواریث و تنوع فرهنگی اقصی‌نقاط کشور به دانشگاهیان و نخبگانِ جوان طرح ملی ایران مرکز پرگهر را به صورت سالیانه برگزار می‌کند .

در این دوره طرح علاوه بر بازدید دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور از مراکز علمی و مواریث تاریخی تمدنی، بازدید ویژه مستعدین تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان و همچنین همکاری در اجرای بازدیدهای علمی-فرهنگی ویژه اعضای دانشجویی و دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور با عنوان اردوهای نشاط و امید صورت گرفت .

مراسم اختتامیه با محوریت "شهر گردشگر" بر شناسایی نقاط قوت و کاستی های شهرهای کشور برای پیشبرد گردشگری، آشنایی با الگوهای جهانی و تجربیات موفق ملی برای ایجاد شهر گردشگر، تمرکز داشت .

در این مراسم که در سالن شهید دهشور دانشکده علوم دانشگاه تهران برگزار‌شد، از مهدی ابهریان مدیر مرکز گردشگری جهاددانشگاهی همدان به عنوان مجری برتر اردوهای ایران مرز پرگهر در سیزدهمین دوره این اردوها تجلیل شد.

 


نظر شما :