معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

سومین اختتامیه طرح ملی «دانشجو معلم قرآن کریم» برگزار می شود

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۵ کد : ۵۹۸۴ فرهنگی
معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری سومین اختتامیه طرح ملی «دانشجو معلم قرآن کریم» توسط جهاددانشگاهی نیشابور و با همکاری اداره آموزش و پرورش وسازمان فرهنگی ورزشی نیشابور خبر داد.
سومین اختتامیه طرح ملی «دانشجو معلم قرآن کریم» برگزار می شود

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس علیرضا حاتمی با بیان این مطلب افزود: این اختتامیه در قالب یک دوره سه روز از 24اسفندماه در مشهد آغاز و تا 25 اسفندماه نیز ادامه دارد.

 وی تصریح کرد: در طول مدت این دوره، کلاس روش تدبر در قرآن، تجوید و روش تدریس به صورت فشرده همراه با چند برنامه جانبی برای مخاطبان در نظر گرفته شده است.

 به گفته وی در این دوره حدود ۲۰ دانشجو معلم منتخب قرآنی از استان‌های سراسر کشور که موفق به گذراندن این دوره و دریافت مدرک شده‌اند، حضور دارند و همچنین در برگزاری این دوره، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی و نیشابور و معاونت فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری مشهد و نیشابور واداره آموزش وپرورش نیشابور نیز مشارکت دارند.

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی بیان کرد: حرکت به سمت تحقق منشور توسعه فرهنگ قرآنی به عنوان بالاترین سند فعالیت‌های قرآنی کشور، گسترش و توسعه معرفت قرآنی در میان دانشجویان و شناسایی استعداد‌های بالقوه قرآنی در سطح کشور در بخش‌های مختلف قرآنی، از جمله اهداف تعریف شده برای این طرح ملی است.

 گفتنی است ، سومین اختتامیه طرح ملی «دانشجو معلم قرآن کریم» در روز جمعه 24 اسفندماه سال جاری در محل سالن همایش‌های جهاددانشگاهی نیشابور برگزار می شود.


نظر شما :