جهاددانشگاهی غرفه برتر نمایشگاه ملی دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۸ کد : ۵۳۴۱ فرهنگی تاپ خبر
در آئین پایانی نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از غرفه جهاددانشگاهی به عنوان غرفه برتر این نمایشگاه تقدیر شد.
جهاددانشگاهی غرفه برتر نمایشگاه ملی دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، مراسم اختتامیه نمایشگاه ملی دستاورد‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سه‌شنبه 23 بهمن ماه  با حضور سردار سرتیپ علی عبداللهی معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیروهای مسلح و سردار بهمن کارگررییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

در این نمایشگاه جهاددانشگاهی به ارایه آخرین دستاوردهای فرهنگی، پژوهشی و آموزشی پرداخت که براساس ارزیابی صورت گرفته، غرفه جهاددانشگاهی توانسته است به جهت حضور مناسب و هنرمندانه و اهتمام به بازنمایی مناسب دستاوردها در بین دستگاه‌های کشوری عنوان "غرفه برتر" این دوره از نمایشگاه را کسب کند.

نمایشگاه ملی دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از دوازده بهمن‌ماه با حضور 45 دستگاه در فضایی به وسعت ۷۰ هزار مترمربع برپا شده بود و بالغ بر هزار دستاورد از بخش‌های مختلف کشور در محل باغ موزه دفاع مقدس به نمایش گذاشته بود.

همچنین در لوح جداگانه ای از دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی و دست‌اندرکاران غرفه جهاددانشگاهی، به پاس هماهنگی، پاسخگویی، حضور منظم و تشریح شایسته دستاوردها و فعالیت‌ها تشکر و قدردانی شد.

 

 


نظر شما :