در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی؛

کارگاه «گذر انقلاب فاطمی» برگزار شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۱ کد : ۵۲۹۹ فرهنگی تاپ خبر
در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی کارگاه «گذر انقلاب فاطمی» توسط معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران از ۱۹ تا ۲۲ بهمن ماه در حال برگزاری است.
کارگاه «گذر انقلاب فاطمی» برگزار شد

 

حسن فارسی با اعلام این خبر گفت:در این کارگاه چهل هنرمند در حوزه نقاشی، تصویرسازی و نگارگری از دانشگاه‌های مختلف ، با الهام از ایام فاطمیه، آرمان های حضرت امام و منویات مقام معظم رهبری ،آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی را بر چهل بوم بزرگ نقاشی حک می‌کنند.

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران هدف از برگزاری این کارگاه هنری که در طول سه روز و در حضور عموم مردم و رهگذران برگزار می‌شود را ادای دین هنرمندان و دانشجویان به ساحت حضرت صدیقه کبری (س) و آرمان‌های بلند حضرت امام (ره)  رهنمود های  رهبر معظم انقلاب و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی برای نسل جوان، عنوان کرد.

وی در ادامه با اشاره به نقش هنر در انتقال مفاهیم ،ابراز امیدواری نمود جهاددانشگاهی تهران بتواند با استفاده از ظرفیت های بی نظیر هنر و بستر سازی مناسب، نقش سازنده ای در جهت تبیین اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی ایفا نماید.

گفتنی است، این کارگاه هنری با همکاری و مشارکت اداره کل فرهنگی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری،معاونت فرهنگی دانشگاه تهران ،معاونت اجتماعی شهرداری تهران و سازمان زیبا سازی  از ۱۹ تا ۲۲ بهمن در پیاده راه مقابل دانشگاه تهران از خیابان قدس تا سردر دانشگاه تهران در حال برگزاری است.

 

 


( ۳ )

نظر شما :