افزایش ۲۰ درصدی تعداد مراجعه‌کنندگان به آزمایشگاه جهاددانشگاهی خراسان رضوی در سال گذشته

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۷:۰۴ کد : ۵۱ پژوهشی
مدیر آزمایشگاه تشخیص طبی، آسیب شناسی و ژنتیک شماره ۲ سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از افزایش ۲۰ درصدی تعداد مراجعه‌کنندگان به این آزمایشگاه در سال گذشته نسبت به سال ۹۵ خبر داد.
افزایش ۲۰ درصدی تعداد مراجعه‌کنندگان به آزمایشگاه جهاددانشگاهی خراسان رضوی در سال گذشته

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، سیدمحسن بنی هاشمی با بیان این مطلب افزود: با افزایش فضای فیزیکی آزمایشگاه تشخیص طبی، آسیب شناسی و ژنتیک شماره 2 سازمان در نوروز 96 شاهد افزایش 20 درصدی تعداد مراجعه کنندگان به این آزمایشگاه در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال 95 بوده‌ایم.
به گفته وی، در سال 96 تعداد 181 هزار به این آزمایشگاه مراجعه کرده‌اند که این میزان در سال 95 در حدود 155 هزار نفر بوده است.
وی به افزایش 40 درصدی تعداد مراجعه‌کنندگان به آزمایشگاه در نوروز 97 نسبت به نوروز 95 اشاره و تصریح کرد: این آزمایشگاه در نوروز 96 با توجه به گسترش فضای فیزیکی و فعالیت‌های عمرانی فعالیتی نداشته است.
مدیر آزمایشگاه تشخیص طبی، آسیب شناسی و ژنتیک شماره 2 سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خاطر‌نشان کرد: از 5 لغایت 9 فروردین سال جاری تعداد 1260 نفر در این آزمایشگاه پذیرش شده‌اند که این میزان در نوروز 95 در حدود 900 نفر بوده است.


نظر شما :