دکتر طیبی در دیدار با اعضای جهاددانشگاهی مازندران:

اقدامات جهاددانشگاهی در راستای حل معضلات استان است

۰۸ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۸ کد : ۵۰۲۳ عمومی تاپ خبر
رییس جهاددانشگاهی در دیدار با اعضای جهاددانشگاهی مازندران بیان کرد: جهاد‌دانشگاهی مازندران هر اقدامی را در راستای حل مشکلات و معضلات استان انجام می‌دهد و باید به جنبه اقتصادی آن نیز توجه کند و جنبه درآمدزایی طرح‌های جهاد‌دانشگاهی بسیار مهم است.
اقدامات جهاددانشگاهی در راستای حل معضلات استان است

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی مازندران، دکترحمیدرضا طیبی رییس این نهاد با هیات همراه، 7بهمن‌ماه از جهاددانشگاهی واحد مازندران بازدید و با  احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران، دیدار کرد.

 دکترطیبی در جمع اعضای جهاد دانشگاهی، گفت: لازم است موضوعات گردشگری مزرعه، پسماند، جلبک و دیگر طرح‌های توسعه‌ای استان با همراهی و همکاری استانداری پیگیری شود؛ در غیر این‌ صورت جهاددانشگاهی به تنهایی قادر به انجام این پروژه‌ها نیست.   

 رییس جهاددانشگاهی تصریح کرد: جهاد‌دانشگاهی مازندران هر اقدامی را در راستای حل مشکلات و معضلات استان انجام می‌دهد و باید به جنبه اقتصادی آن نیز توجه کند و جنبه درآمدزایی طرح‌های جهاد‌دانشگاهی بسیار مهم است.

وی ادامه داد: قرار است با فروش زمین بابلسر ساختمانی برای جهاددانشگاهی استان خریداری شود. در موضوع پسماند نیز انتقال فناوری در موضوع زباله‌سوز مطرح بود، ولی در برخی استان‌ها مدیران استانی همکاری لازم را نداشتند و موضوع دنبال نشد.

 دکترطیبی با تأکید بر توجه ویژه به رفاهیات اعضای جهاد‌دانشگاهی مازندران، گفت: اجازه ندهید اعضا در سختی زندگی کنند و لازم است حداقل استاندارد زندگی را داشته باشند.

 رییس جهاددانشگاهی اظهار کرد: باید برای اجرای طرح «پرورش ماهی در قفس» مطالعه کافی انجام شود و منابع مالی از طریق استانداری برای اجرای این طرح مهیا شود.

 گفتنی است، در این نشست واحد عبدالهیان رییس جهاددانشگاهی مازندران، به ارایه گزارشی از برنامه‌ها و عملکرد یکساله واحد مازندران پرداخت و در ‌ادامه ضمن ارائه تهدیدها و فرصت‌ها، انتظارات این واحد را بیان کرد.

 

 


نظر شما :