در دانشگاه‌های علمی کاربردی سراسر کشور؛

مسابقه‌ی بزرگ کتاب‌خوانی «یادت باشد» برگزار می‌شود

۰۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۰ کد : ۴۹۱۴ فرهنگی تاپ خبر
مسابقه بزرگ کتابخوانی" یادت باشد" توسط سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان قزوین و با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی در سطح تمام دانشگاه های علمی کاربردی کشور برگزار می شود.
مسابقه‌ی بزرگ کتاب‌خوانی «یادت باشد» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین؛به منظور بازخوانی زندگی نامه شهید سیاهکلی مرادی که دانشجویان علمی کاربردی استان قزوین بود ، سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان قزوین مسابقه کتابخوانی با عنوان "یادت باشد "برگزار می کند.

این مسابقه به صورت مجازی و ویژه دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور  براساس "کتاب یادت باشد" می باشد، این کتاب، عاشقانه‌ترین کتاب شهدای مدافع حرم برای شهید پاییزی دفاع از حریم اهل بیت (ع) است. شهید سیاهکالی‌مرادی، در پاییز سال 89 به کربلا رفت، در پاییز سال 91 عقد کرد، در پاییز سال 92 ازدواج کرد و نهایتاً در پاییز سال 94 به شهادت رسید!

این کتاب به روایت همسر شهید نوشته شده است و طراحی جذاب جلد آن، گویای همین غربت همسرانه از جنس پاییز است که کتاب «یادت باشد» را بیش از هر چیزی به کتابی سراسر عشق و محبت و دلدادگی بدل کرده است.

«یادت باشد» یک عاشقانه آرام در دل هیاهوهای زندگی است که با زبانی ساده و شیرین به قلم «رسول ملاحسنی» روایت شده و انتشارات شهید کاظمی در اسفند سال گذشته آن را روانه بازار کتاب کرده است. چاپ نخست کتاب، در روز رونمایی آن به اتمام رسید و در طول یک هفته، کتاب به چاپ سوم رسید. این اثر در حال حاضر به چاپ هجدهم رسیده است.

بنابراین خبر جوایز برگزیدگان شامل موارد زیر می باشد: بخش پاسخگویی به سؤالات چهارگزینه‌ای؛ 15کارت هدیه 1500000 هزار ریالی؛ بخش ارسال تحلیل و یادداشت با موضوع سبک زندگی شهدا ،نفر اول 3.000.000 میلیون ریال، نفر دوم 2.000.000 میلیون ریال، نفر سوم 1.500.000 میلیون ریال؛ بخش تولید محتوا در صفحات شبکه‌های اجتماعی نفر اول 2.000.000 میلیون ریال، نفر دوم 1.500.000 میلیون ریال، نفر سوم 1.000.000 میلیون ریال

 علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه می‌توانند 6 بهمن الی 6 اسفند ماه  سال جاری با مراجعه به سایت cheraq۲۴.ir در این مسابقه شرکت نمایند.

گفتنی است، این مسابقه با همکاری و مساعدت دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین برگزار می‌شود.


( ۳ )

نظر شما :