دکتر ابتکاردر بازدید از دفاتر تسهیل‌گری جهاددانشگاهی کرمان:

سازمان‌های مردم‌نهاد دیده‌بان دولت هستند

۰۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۲ کد : ۴۸۹۹ عمومی تاپ خبر
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور در بازدید از دفاتر تسهیل‌گری جهاددانشگاهی کرمان گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد دیده‌بان ما هستند و کاستی‌هایی که دولت‌ها نمی‌بینند را می‌توانند یادآوری کنند.
سازمان‌های مردم‌نهاد دیده‌بان دولت هستند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، در سفر یکروزه خود به استان کرمان به همراه مدیرکل اجتماعی استانداری کرمان و مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کرمان و همچنین رییس جهاددانشگاهی استان از دفاتر تسهیل‌گری شهر کرمان که به سفارش و نظارت عالیه دفتر اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان و توسط جهاددانشگاهی استان راه‌اندازی شده‌اند، بازدید کرد.

دکتر معصومه ابتکار در حاشیه بازدید از دفتر تسهیل گری شهرک صنعتی کرمان، دفاتر تسهیلگری را در راستای توان‌افزایی و ایجاد امید و نشاط اجتماعی ارزشمند و موثر دانست و گفت: تلاشمان بر حرکت فعالیت‌های حوزه زنان مبتنی بر برنامه‌ریزی و اطلاعات دقیق است.

وی افزود: توان‌افزایی سازمان‌های مردم نهاد از موارد مورد توجه رئیس جمهور است و اتکا و پشتیبانی و استفاده از ظرفیت آنها را راهبرد مهم حوزه زنان در دولت است.

ابتکار عضویت تشکل‌ها در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی‌ها را شنیدن صدای مردم دانست و گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد دیده‌بان ما هستند و کاستی‌هایی که دولت‌ها نمی‌بینند را می‌توانند یادآوری کنند.


نظر شما :