درخشش خبرنگاران و عکاس ایسنا و ایکنای همدان در جشنواره «دین و رسانه»

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۶ کد : ۴۸۵ فرهنگی
خبرنگاران و عکاس دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا زیر مجموعه جهاددانشگاهی واحد همدان در دومین جشنواره استانی «دین و رسانه» برگزیده شد و مورد تقدیر قرار گرفت.
درخشش خبرنگاران و عکاس ایسنا و ایکنای همدان در جشنواره «دین و رسانه»

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، با اعلام فراخوان ارسال آثار به دومین جشنواره استانی «دین و رسانه» 710 اثر شامل عکس، خبر و گزارش به دبیرخانه این جشنواره واقع در اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان همدان ارسال و پس از داوری آثار، در نهایت اسامی 27 نفر برگزیده در بخش رسانه اعلام شد.
در  آئین اختتامیه جشنواره و تقدیر از برگزیدگان که پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه برگزار شد، پوریا پاکیزه به عنوان عکاس خبرگزاری دانشجویان(ایسنا)- منطقه همدان- برای دومین سال متوالی جزء برگزیدگان این جشنواره قرار داشت و مورد تقدیر قرار گرفت.
همچنین اسامی سه تن از خبرنگاران خبرگزاری ایکنا مریم بیگدلو، لیلا خدایی و اکرم یوسفی‌پارسا در بین برگزیدگان دومین دوره جشنواره استانی دین و رسانه همدان به چشم می‌خورد.
در دومین جشنواره استانی دین و رسانه دو بخش فیلم‌های کوتاه و داستانی و فضای مجازی نیز اضافه شده بود و به نفرات برتر هدایایی شامل لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جوایز نقدی اهدا شد.


نظر شما :