فراخوان هفتمین جشنواره سراسری ادبی طریق جاوید اعلام شد

۰۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۴ کد : ۴۸۳۵ فرهنگی تاپ خبر
فراخوان هفتمین جشنواره سراسری ادبی طریق جاوید با محوریت هویت و خودباوری به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از سوی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاددانشگاهی منتشر شد.
فراخوان هفتمین جشنواره سراسری ادبی طریق جاوید اعلام شد

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، این جشنواره با هدف بسط و ترویج اندیشه‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی برای رسیدن به استقلال همه جانبه و به منظور احیای هویت اسلامی در سه بخش شعر(کلاسیک، نو)، داستان کوتاه و خاطره نویسی با مشارکت معاونت فرهنگی، هنری و ارتباطات مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود. 

بر اساس آیین‌نامه و ضوابط مندرج در این فراخوان، ارسال آثار در مرحله نخست از طریق پایگاه www.sccir.ir است و هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر سه اثر را در هر بخش به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید.

15 اسفند، آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره است و نتیجه اولیه انتخاب آثار در 25 فروردین سال آینده اعلام خواهد شد.

موضوعات جشنواره جوان، هویت ایمانی،  بیداری از منظر امام خمینی(ره)، خودباوری از منظر امام خمینی(ره)، انسان شناسی از منظر امام خمینی(ره)، آزاد اندیشی و هویت اخلاقی، مقاومت و هویت فرهنگی تاریخی، اخلاق‌مداری، هویت دینی، انقلاب اسلامی ایران، احیای هویت اسلامی، امام خمینی(ره) و هویت اخلاقی، نهضتهای رهایی بخش، 40سالگی انقلاب اسلامی، عدالت اجتماعی و جنگ، دفاع مقدس و شهدا می باشد.

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند برای ارسال آثار و یا کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی  www.sccir.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۱۶-۶۶۹۷۰۶۱۴-۰۲۱  تماس حاصل کنند.

 


( ۲ )

نظر شما :