کتاب «مدیریت کیفیت» توسط انتشارات جهاددانشگاهی قزوین منتشر شد

۲۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۱ کد : ۴۷۸۱ فرهنگی
کتاب «مدیریت کیفیت» ترجمه دکتر محمد انیسه (عضو هیأت علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره))، آرمان معتمدی و مولود صادقیان توسط انتشارات جهاددانشگاهی قزوین منتشر شد.
کتاب «مدیریت کیفیت» توسط انتشارات جهاددانشگاهی قزوین منتشر شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قزوین، علی دل زنده مدیراجرایی انتشارات جهاد دانشگاهی با اعلام این خبر افزود:  این کتاب سعی بر ایجاد یک دید کلی پیرامون عناصر کلیدی، مهم، تاریخی و مباحث روز در زمینه مدیریت کیفیت و استفاده عملی از این اصول اساسی در زمینه مدیریت کیفیت دارد که با توضیح تئوری مدیریت کیفیت در هر زمینه شروع شده و سپس به بررسی کاربرد آن پرداخته است.

وی عنوان کرد: این کتاب در 15 فصل به پیشینه و تاریخچه مدیریت کیفیت، نظریات دکتر ادوارد دمینگ، استانداردها و مدل‌ها، مشتریان، رهبری در مدیریت کیفیت، مدیریت کیفیت راهبردی، فرآیندها، مشارکت و منابع، افراد در مدیریت کیفیت، اخلاق و مسئولیت‌های اجتماعی سازمان، آموزش، تغییر و بهبود فرآیند، کیفیت خدمات و پیاده‌سازی مدیریت کیفیت اشاره نموده است.

گفتنی است، کتاب «مدیریت کیفیت» با شمارگان هزار نسخه در 254 صفحه به بهای 26000 تومان و در قطع وزیری از سوی انتشارات جهاد دانشگاهی قزوین منتشر شده است.


( ۱ )

نظر شما :