تولید دو محصول فناورانه توسط شرکت فناور پارک علم و فناوری البرز

۲۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۳ کد : ۴۷۷۱ پژوهشی
دو محصول فناورانه و دانش بنیان " شیر خشک مخصوص پرندگان زینتی و اسپری ضد انگل پرندگان زینتی " توسط شرکت تولیدی - تحقیقاتی پرسا عضو پارک علم و فناوری البرز تولید شد.
تولید دو محصول فناورانه توسط شرکت فناور پارک علم و فناوری البرز

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، دکتر نجفی مدیر عامل شرکت تولیدی - تحقیقاتی پرسا  فعال در زمینه تولید مکمل غذایی و محصولات دارویی و بهداشتی دام، طیور و آبزیان  موفق شد، دو محصول فناورانه " شیر خشک مخصوص پرندگان زینتی  و اسپری ضد انگل پرندگان زینتی " توسط محققان و فناوران این شرکت تولید کند.

نجفی گفت : شرکت پرسا از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را بر اساس دیدگاه های جدید تولید محصولات در رسته های؛ دارویی، بهداشتی، مواد غذایی و صنعتی آغاز نمودو اهداف کلان آن بر اساس تولید محصولات جدید و مورد نیاز با فرمولاسیون های نوین و بدون کپی برداری از سایر کشورها بوده است.

 وی افزود : در این راستا بدلیل اختصاصی بودن تمامی محصولات ، تولیدات مرتبط دارای مخاطبین گسترده در سراسر کشور و کشور های اطراف بوده است و در انواع محصولات تولیدی خود به تمامی کشورهای همسایه صادرات بسیار خوبی نیز انجام شد.

 این محقق در خصوص محصول "شیر خشک مخصوص پرندگان زینتی" گفت: محصول تولید شده با استفاده از تکنولوژی تولید شیر مهندسی شده  و با پروبیوتیک های تخصصی تولید داخل غنی شده و افزود: این محصول در پیشگیری از مرگ و میر  پرندگان ارزشمند و گرانقیمت زینتی تاثیر بسیار مهمی داشته  است .

نجفی در ادامه در خصوص محصول "اسپری ضد انگل پرندگان زینتی" عنوان نمود: این اسپری با کیفیت کاملا رقابتی با نوع اروپایی و امریکایی  و با یک چهارم قیمت وارداتی تولید و آماده عرضه در بازار می باشد.


( ۱ )

نظر شما :