معاون فرهنگی جهاددانشگاهی در نشست با رییس سازمان بهزیستی مطرح کرد:

پیشگیری از آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی مهم ترین اولویت های این نهاد در حوزه فرهنگی

۲۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۶ کد : ۴۷۶۹ فرهنگی
دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی در نشست با دکتر وحید قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی مطرح کرد: توجه جدی به موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی و مشارکت هر چه بیشتر در فعالیت های جهادی و محرومیت زدایی، از مهم ترین اولویت های حوزه فرهنگی جهاددانشگاهی در دوره جدید است.
پیشگیری از آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی مهم ترین اولویت های این نهاد در حوزه فرهنگی

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر عیسی علیزاده ، دراین نشست که با حضور مدیران و رؤسای مراکز و سازمان‌های تخصصی فرهنگی جهاددانشگاهی 25 دی ماه برگزار شد، با اشاره به ظرفیت‌های تخصصی این نهاد در حوزه فرهنگی گفت: توسعه فعالیت های مشترک و افزایش کیفیت خدمات رسانی به جامعه هدف این نهاد باشد.

دکتر علیزاده با تأکید بر اینکه در مأموریت های حوزه فرهنگی جهاددانشگاهی رویکرد اجتماعی را جدی تر از گذشته پیگیری می کنیم، اظهار کرد: توجه جدی به پیشگیری از آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی، مهم ترین اولویت های حوزه فرهنگی جهاددانشگاهی در دوره جدید است.

وی بیان کرد: آماده هستیم ظرفیت های متنوع جهاددانشگاهی در بخش فرهنگی ، به ویژه در حوزه دانشجویی و فعالیت های داوطلبانه را برای اجرای پروژه های مشترک، در اختیار سازمان بهزیستی قرار دهیم.

 

 

 

 


نظر شما :