کتاب «سیستم‌های اطلاعات مدیریت در سازمان‌های ورزشی» منتشر شد

۲۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۸ کد : ۴۷۳۲ فرهنگی
کتاب « سیستم های اطلاعات مدیریت در سازمان های ورزشی» از سوی انتشارات جهاددانشگاهی واحد اصفهان منتشر شده است.
کتاب «سیستم‌های اطلاعات مدیریت در سازمان‌های ورزشی» منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، کتاب «سیستم های اطلاعات مدیریت در سازمان های ورزشی » به تالیف مهدی سلیمی و محسن طیبی به همت انتشارات جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به چاپ رسیده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

در معرفی این کتاب و در پشت جلد آن آمده است: پیشرفت سریع، عمومیت یافتن بیشتر و در دسترس بودن فناوری اطلاعات از یک طرف و ارزان بودن و یادگیری آسان آن از طرف دیگر باعث شده است که بخش های مختلف سازمان های ورزشی از سیستم های اطلاعاتی به عنوان ابزاری مهم و قوی جهت حل مشکلات ناشی از پیچیدگی سازمان، برقراری ارتباطات، انجام سریع تر و آسان تر کارها و بازدهی بیشتر در سازمان استفاده کنند.

در این کتاب سعی شده است که با استفاده از منابع به روز و تخصصی و مثال های ورزشی به تفهیم بیشتر موارد پرداخته شود. امید است این کتاب گامی هر چند کوچک برای جامعه ورزشی و دانشگاهی باشد.

گفتنی است؛ این کتاب در 404 صفحه و تیراژ 300 نسخه و قیمت 29 هزار تومان در دسترس قرار گرفته است و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش و تهیه کتاب با شماره 03136680062 انتشارات کتاب جهاددانشگاهی واحد اصفهان تماس بگیرند.


( ۱ )

نظر شما :