انتصاب سرپرست معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی قم

۲۶ دی ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۵ کد : ۴۷۱۱ پژوهشی
لیلا ناصر پور به عنوان سرپرست معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی واحد استان قم منصوب شد.
انتصاب سرپرست معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی قم

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم لیلا ناصرپور طی حکمی از سوی دکتر محمد حیدری رییس این واحد به عنوان سرپرست معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی واحد استان قم منصوب شد.

دکتر محمد حیدری رییس این واحد دراین مراسم ضمن اعلام رضایت از عملکرد لیلا ناصرپور در اداره مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم و معاونت پژوهش گفت: امیدواریم با مدیریت خانم ناصرپور شاهد رعایت کامل ضوابط اخلاقی در پژوهش و تحقیقات در راستای دستیابی به اهداف و برنامه های جهاد دانشگاهی باشیم.

عضو هیات علمی جهاددانشگاهی گفت: تکلیف اصلی جهاد دانشگاهی پژوهش است و شاخصه سنجش موفقیت جهاد دانشگاهی عملکرد معاونت پژوهشی است. واحدهای سازمانی جهاد دانشگاهی که درآمد بالایی دارند اما عملکرد پژوهشی ضعیفی دارند در ارزیابی های دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی واحد های ضعیفی دیده می شوند.

وی افزود: وجه تمایز کارهای جهاددانشگاهی اولویت سنجی و نیاز سنجی آسیب و رفع نیازهای جامعه است و این تمایز به خوبی در تمام حوزه های کاری جهاد دانشگاهی دیده می‌شود.

حیدری تاکید کرد: زحمات علمی هیچ کس نباید پای کس دیگری نوشته شود و خوش نامی و عزت نصیب کسانی خواهد شد که در راه تحقیقات در واحد تلاش کرده باشند.

رییس جهاددانشگاهی استان قم بیان کرد: ارزشمندی کار پژوهشی جهاد دانشگاهی این است که با کمترین هزینه بیشترین ثمر رسانی در بحث پژوهش را دارد، از ابتدای انقلاب نقشه راه و تکلیف جهاد دانشگاهی شده است و همین باعث شناخته شدن جهاد دانشگاهی به عنوان یک پایگاه علمی مطرح در کشور است.

لیلا ناصرپور سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی نیز در پایان این مراسم با تشبیه حوزه کاری خود به قایق پارویی بزرگی که در آن همه اعضا تاثیر گذار هستند، ابراز امیدواری کرد بتواند برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان قم از توان پژوهشگران استفاده کند.

 


( ۳ )

نظر شما :