ویژه‌ی فرزندان جهادگران استان تهران؛

مسابقه‌ی نقاشی و عکاسی به‌مناسبت فرارسیدن ۲۷‌دی (روز شهدای جهاددانشگاهی) برگزار می‌شود

۲۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۵ کد : ۴۶۹۸ فرهنگی
به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی و با همکاری اداره کل روابط عمومی این نهاد، مسابقه نقاشی و عکاسی با موضوع " ایثار، جهاد و شهادت" به مناسبت فرارسیدن ۲۷ دی (روز شهدای جهاددانشگاهی) برگزار می‌شود.
مسابقه‌ی نقاشی و عکاسی به‌مناسبت فرارسیدن ۲۷‌دی (روز شهدای جهاددانشگاهی) برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی؛ این مسابقه با موضوع " ایثار، جهاد و شهادت ، " ویژه فرزندان جهادگران استان تهران می باشد.

گفتنی است، از جمله مقررات شرکت در این مسابقه عبارت است از: هر نفر، فقط می تواند در یکی از دو رشته نقاشی یا عکاسی شرکت کند، در بخش نقاشی، اندازه کاغذ A4 و جهت اثر به صورت افقی (Landscape) تعیین شده است، در بخش نقاشی، هر شرکت کننده می تواند صرفاً یک نقاشی ارسال نماید، در بخش عکاسی، استفاده از دوربین های حرفه ای، دوربین های دیجیتال خانگی و موبایل مجاز است، هر شرکت کننده در بخش عکاسی مجاز به ارسال حداکثر 5 فریم می باشد، آثار باید جدید باشند، تنها اثر یا آثاری که دربار اول به صورت الکترونیکی توسط شرکت کنندگان ارسال می‌شود در مسابقه شرکت داده می شود و در صورتی که آثاری در دفعات بعد از سوی همان افراد ارسال شود از گردونه رقابت حذف خواهد شد.

همچنین ارسال آثار در هر دو بخش نقاشی و عکاسی صرفاً به صورت الکترونیکی است. و لازم است شرکت کنندگان فایل تصویر نقاشی یا فایل عکس (عکس ها) را همراه با یک فایل Word حاوی نام و نام خانوادگی صاحب اثر، نام و نام خانوادگی پدر یا مادر عضو جهاد، نام واحد سازمانی، توضیح مختصر اثر (در عکس ها زمان و محل عکس مشخص باشد) در یک پوشه الکترونیکی قرار داده و به نشانی پست الکترونیکی publicrel@acecr.ac.ir  ارسال کنند.مهلت ارسال آثار تا21 بهمن ماه 1397 می باشد.


( ۲ )

نظر شما :