توسط جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان؛

مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه‌دقیقه‌ای برگزار شد

۲۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۵ کد : ۴۶۱۸ فرهنگی
مرحله مقدماتی سومین دوره ی مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه های دانشجویی، توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان ۲۲دی ماه دردانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه‌دقیقه‌ای برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، این مسابقه در سطح پایان نامه های فارغ التحصیلان سال های 93  تا مهر 97 در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، با هدف تقویت مهارتهای ارتباطی، تبدیل ایده به ثروت و تقویت ارتباط دانشگاه با سرمایه گذاران برگزار شد.

در این مرحله 11 نفر از دانشجویان واجد شرایط مطابق  با آیین نامه  ابلاغی در رشته های فنی-مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه، در ارائه ی سه  دقیقه ای پایان نامه­ها و پروپزال­های خود، به رقابت پرداختند .

در پایان این دوره از مسابقات و با رای داوران، به ترتیب  سمانه رضائی در رشته فیزیک هسته ای مقطع کارشناسی ارشد با عنوان پایان نامه "محاسبه انرژی بهینه و بهره درمانی برای درمان سرطان مغز"، مهوش افشاری دررشته کشاورزی مقطع دکتری با عنوان پایان نامه" بررسی خاصیت ضد دیابت و آنتی اکسیدانی در عصاره گیاه دارویی بومادران"  و سمیه هاشمی در رشته اقتصاد وکار آفرینی هنر در مقطع کارشناسی ارشد  با عنوان پایان نامه "طراحی مدل بومی مدرسه کارآفرین" به عنوان نفرات اول تا سوم  معرفی و لوح سپاس و هدایای خود را با حضور مرتضی تیموری رئیس واحد و احمد پایداری معاون فرهنگی واحد صنعتی اصفهان دریافت کرده و به مسابقات نیمه نهایی راه یافتند.

 گفتنی است، داوری این دوره از مسابقات را دکتر  قاسمی، دکتر عسگری، دکتر جوان بخت(نفر برگزیده دومین دوره مرحله مقدماتی این مسابقات) و دکتر میبدی، بر عهده داشتند. 


نظر شما :