امضای قرارداد همکاری بین جهاددانشگاهی صنعتی شریف و وزارت جهادکشاورزی

۲۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۱ کد : ۴۶۱۰ پژوهشی
قرارداد همکاری بین وزارت جهادکشاورزی و پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف منعقد شد.
امضای قرارداد همکاری بین جهاددانشگاهی صنعتی شریف و وزارت جهادکشاورزی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، بر اساس این قرارداد، ارائه خدمات مشاور فنی و نظارت عالیه بازرسی فنی ماشین های آبیاری بارانی آبفشان دوار مرکزی (سنتر پیوت) و اجرای طرح شبکه های فرعی آبیاری و زهکشی غرب و شمال غرب کشور، از سوی وزارت جهادکشاورزی به پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف واگذار شد.

مهندس علی مهدی‌زاده مدیر مرکز توسعه تکنولوژی در این زمینه گفت: با توجه به سوابق موفق این سازمان طی بیش از دو دهه فعالیت مداوم در حوزه تخصصی تکنولوژی های آبیاری و ارائه خدمات و همکاری با وزارت جهادکشاورزی در کل کشور، این قرارداد همکاری با هدف ارائه مشاوره فنی و نظارت عالیه بر بازرسی و تحویل گیری حدود 1500 دستگاه ماشین های آبیاری سنترپیوت ساخت داخل و وارداتی توسط 6 شرکت داخلی و وارد کننده با بهره گیری از تیم تخصصی چند رشته ای مرکز توسعه تکنولوژی منعقد شد.

مهندس مهدی زاده افزود: به دنبال اجرای طرح شبکه های فرعی آبیاری و زهکشی غرب و شمال غرب کشور در 4 استان آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و ایلام، بر اساس برنامه ریزی وزارت جهاد کشاورزی، قسمت عمده ای از این طرح با استفاده از تکنولوژی های نوین آبیاری، مجهز به ماشین های آبیاری سنتر پیوت خواهد شد.

وی گفت: امضاء قرارداد همکاری بین وزارت جهادکشاورزی و پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، در راستای اجرای برنامه جهاد کشاورزی و در جهت افزایش کیفیت و بهره برداری از ماشین های آبیاری بین پژوهشکده توسعه تکنولوژی و وزارت جهادکشاورزی انجام شد.

این قرارداد که به امضای دکتر حاجی تاروردی سرپرست پژوهشکده توسعه تکنولوژی و مهندس رحیم سجادی مجری طرح شبکه های فرعی آبیاری و زهکشی غرب و شمال غرب کشور وزارت جهادکشاورزی رسیده است، توسط کارشناسان مرکز توسعه تکنولوژی اجرا می شود.

 

             

 


نظر شما :