آغاز ثبت‌نام مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در چهارمحال و بختیاری

۱۸ دی ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۸ کد : ۴۵۱۹ فرهنگی
سرپرست جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت‌نام مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان خبر داد و افزود: ثبت نام این مسابقات تا نیمه بهمن امسال ادامه دارد.
آغاز ثبت‌نام مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در چهارمحال و بختیاری

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی با اعلام این خبر افزود: مسابقات ملی مناظرات دانشجویی با هدف تمرین گفت و گو، ترویج هم تحملی، ایجاد فضای مناسب برای آزاداندیشی و طرح افکار و نقد منطقی برگزار می‌شود.

وی با یادآوری این مطلب که تاکنون 3 دوره از این مسابقات در سطح استانی و یک دوره به صورت منطقه ای با موفقیت در استان برگزار شده است اظهار امیدواری کرد که در این دوره از مسابقات، با حمایت دانشگاههای استان و مسوولان استانی، شاهد رشد کمی و کیفی مسابقات در استان باشیم.

 سرپرست جهاد دانشگاهی استان با بیان این که تمامی دانشجویان دانشگاههای استان اعم از دولتی و غیردولتی و در تمامی مقاطع تحصیلی می توانند در این مسابقات شرکت کنند، گفت: مرحله استانی مسابقات مناظره در اسفندماه جاری و به صورت حذفی از مرحله مقدماتی تا مرحله نهایی(فینال) برگزار می شود و در نهایت حداقل پنج تیم به عنوان تیم های برتر انتخاب و با اهدای لوح سپاس و جوایز نقدی مورد تقدیر قرار می گیرند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات،  تیم اخلاق را هم با هدف ارتقای کیفی مناظره ها، معرفی و مورد تقدیر قرار دهیم.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری واقع در دانشگاه شهرکرد، جنب دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین، مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی واقع در میرآباد شرقی و یا به دفاتر فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر استان مراجعه کنند.

سرپرست جهاددانشگاهی استان تاکید کرد: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات ملی مناظره دانشجویی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به وب سایت جهاددانشگاهی استان به نشانی jchb.ir مراجعه و یا با شماره های 32320070 و 32320323  با پیش شماره 038تماس حاصل کنند.

رضایی بیان کرد: در این دوره از مسابقات همچون گذشته علاوه بر جوایز نقدی، امتیازاتی همچون صدور گواهی فرهنگی برای دانشجویان شرکت کننده و برخورداری از تخفیفات ویژه دوره‌های آموزش کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی  در نظر گرفته شده است.

وی گفت: تعدادی از تیم‌های منتخب مرحله استانی برای شرکت در مرحله منطقه ای و کشوری مسابقات که در نیمه اول سال 98 برگزار می شود به دبیرخانه مرکزی مسابقات معرفی می شوند.


نظر شما :