پژوهشگاه ابن سینا جهاددانشگاهی برگزار می کند؛

نمایش و تحلیل فیلم سینمایی "شکاف" با نگاهی اخلاقی به فرزندآوری در جهان معاصر

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۷ کد : ۴۲۸ پژوهشی تاپ خبر
گروه حقوق و اخلاق زیستی پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاددانشگاهی ابن سینا سومین نشست از سلسله نشست های اخلاق زیستی و سینما را در روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه برگزار می کند. این نشست به نمایش و تحلیل فیلم سینمایی شکاف با موضوع نگاهی اخلاقی به فرزند آوری در جهان معاصر می پردازد.
نمایش و تحلیل فیلم سینمایی "شکاف" با نگاهی اخلاقی به فرزندآوری در جهان معاصر

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ابن سینا جهاددانشگاهی، هدف اصلی برگزاری این نشست بررسی جنبه های پزشکی، حقوقی و اخلاقی فرزند آوری در جهان معاصر و ایران است.

این نشست یک روزه نمایش و تحلیل فیلم سینمایی شکاف از منظر پزشکی، حقوقی و اخلاقی از امتیاز آموزش مداوم جامعه پزشکی نیز برخوردار است. تخصص زنان و زایمان، پزشکی عمومی، مامایی (کلیه مقاطع)، مشاوره در مامایی، بهداشت باروری، اخلاق پزشکی، پزشکی اجتماعی و پزشکی خانواده از جمله گروه های هدف این نشست هستند.

گفتنی است، این نشست روز پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه، ساعت 10 تا 13 در سالن اجتماعات مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا به نشانی: خیابان شریعتی، نبش خیابان یخچال برگزار خواهد شد.

علاقمندان  به شرکت در این نشست می توانند جهت ثبت نام، کسب اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی رزرو ثبت نام با شماره 23519 داخلی 607 ، واحد آموزش تماس بگیرند.

 

 


نظر شما :