بازدید اساتید، نخبگان ودانشجویان دانشگاه الزهرا از پارک علم و فناوری البرز

۲۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۷:۴۲ کد : ۴۰۵۹ فرهنگی
اساتید ، نخبگان و دانشجویان دانشگاه الزهرا به مناسبت هفته پژوهش و فناوری از پارک علم و فناوری البرز بازدید کردند و با دستاوردها و فعالیت های مجموعه آشنا شدند.
بازدید اساتید، نخبگان ودانشجویان دانشگاه الزهرا  از پارک علم و فناوری البرز

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، بیست و هفتم اذرماه  تعدادی از اساتید، نخبگان  و دانشجویان دانشگاه الزهرا در قالب چهاردهمین دوره طرح ملی " ایران، مرز پرگهر" با هماهنگی مرکز گردشگری علمی  فرهنگی دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی با هدف افزایش دانش ، تجربه علمی و توسعه ارتباط بین دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی از پاک علم و فناوری البرز  و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی بازدید نمودند.

قبل از این بازدید طی نشستی مهندس سیدمهران مهدوی مدیر روابط عمومی  پارک علم و فناوری البرز  به معرفی پارک و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی و دستاوردهای این مجموعه پرداخت و در ادامه دکتر فاخری معاون فناوری مرکز رشد زیست فناوری رویان نیز توضیحاتی در خصوص حیوانات ترانس¬ژن و فعالیت مرکز فارم حیوانات آزمایشگاهی پژوهشگاه رویان ارائه نمود.

 گفتنی است بازدید کنندگان از نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه شرکت های دانش بنیان و فناور عضو پارک و همچنین از فارم حیوانات آزمایشگاهی پژوهشگاه رویان، پژوهشکده گیاهان دارویی  جهاددانشگاهی  بازدید کردند و از توانمندی ها  و فعالیت های مجموعه استقبال نمودند.


نظر شما :