کتاب «بازاریابی کارآفرینانه، حرکت از عصر سنتی به دیجتال» منتشر شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۶ کد : ۲۸۶۷۹ فرهنگی
«بازاریابی کارآفرینانه، حرکت از عصر سنتی به دیجتال» عنوان اثر تازه‌ای است که به قلم دکتر مهدی الله دادی و دکتر رضا شافعی و توسط جهاددانشگاهی کردستان منتشر شده است.
کتاب «بازاریابی کارآفرینانه، حرکت از عصر سنتی به دیجتال» منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، «بازاریابی کارآفرینانه، حرکت از عصر سنتی به دیجتال» عنوان اثر تازه‌ای است که به قلم دکتر مهدی الله دادی و دکتر رضا شافعی منتشر شده است.

امروزه شرکت ها به منظور بهبود عملکردشان به سوی بازایابی کارآفرینانه گرایش دارند. آن‌ها از کارآفرینی برای شناسایی نیازهای شناخته نشده و از بازاریابی برای توسعه نیازهای موجود و کشف نیازهای جدید استفاده می کنند. کتاب حاضر به چگونگی شکل گیری، راهبردها، مدل‌ها و پیامدهای بازاریابی کارآفرینانه پرداخته و در کسب و کارهای خلاق و هنری، دارویی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، خرده فروشی و صنایع غذایی مدنظر قرارگرفته است. همچنین به سوالات بسیاری در حوزه بازاریابی کارآفرینانه دیجیتال همچون راهبرهای نوآوری و فناوری دیجیتالی پیشرفته برای اشکال جدید کارآفرینی و بازاریابی چیست؟ چه روش های دیجیتالی، ابزار و فناوری های جدید برای سنجش فرصت های کسب و کار اجتماعی وجود دارد؟ کلان داده در کارآفرینی و بازاریابی دیجیتال چه نقشی دارند؟ چگونه فعالیت های کارآفرینی پلتفرم ها، اکوسیستم ها و دیگر اشکال سازمانی پیچیده ایجاد می شود؟پاسخ داده شده است.

کتاب « بازاریابی کارآفرینانه، حرکت از عصر سنتی به دیجتال » با قیمت 30 هزار تومان در 170 صفحه در قطع رقعی در اسفند ماه 99 توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان کردستان منتشر شده است. علاقه‌مندان برای تهیه این اثر می‌توانند با سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان کردستان با شماره تماس 33287517-087 تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: کتاب فرهنگی واحد کردستان


( ۴ )

نظر شما :