مهلت ثبت‌نام در طرح ملی حفظ قرآن مشکوه ویژه معلولان و نابینایان کشور تمدید شد

۳۰ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۴ کد : ۲۷۱۲ فرهنگی
معاون سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور خبر داد: ثبت‌نام از علاقه‌مندان شرکت در طرح ملی حفظ قرآن «مشکوه» ویژه معلولان و نابینایان کشور تا پایان آبان‌ماه تمدید شد.
مهلت ثبت‌نام در طرح ملی حفظ قرآن مشکوه ویژه معلولان و نابینایان کشور تمدید شد

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ زهرا نقی‌زاده رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور گفت: به دلیل استقبال مخاطبان طرح ملی حفظ قرآن مشکوه، ثبت‌نام این طرح تا پایان آبان‌ماه سال جاری تمدید شد.

نقی‌زاده در این باره افزود: این طرح جهت استفاده آسان‌تر معلولان و نابینایان از آموزش حفظ قرآن به صورت غیرحضوری (تلفنی) برگزار می‌شود و از جمله اهداف آن می‌توان به تحقق مطالبه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن در کشور، ایجاد شرایط مناسب برای تبلیغ، ترویج و حفظ قرآن، ارتقای سطح علمی معلولان کشور و ایجاد رغبت و رقابت سالم و سازنده جهت تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده اشاره کرد.

وی گفت: برخورداری مخاطبان طرح از سطح روخوانی و روان‌خوانی مطلوب در این طرح الزامی و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۰۲۸۸۲ و ۰۲۱۶۶۹۷۰۷۷۵ تماس حاصل کنند.

گفتنی است، پیش از این مهلت ثبت‌نام تا پایان مهرماه ۱۳۹۷ بوده و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت www.isqa.ir اقدام به ثبت نام کنند.

 


نظر شما :