در نشست رییس جهاددانشگاهی یزد با مدیر کل آموزش و پرورش استان تاکید شد:

ورود جهاددانشگاهی یزد به حوزه آموزش‌های فنی به دانش آموزان/ ارایه خدمات به افراد زیر دیپلم

۲۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۶ کد : ۲۷۰۵۵ آموزشی
مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد خواستار بررسی ظرفیت‌های جهاددانشگاهی یزد برای همکاری مشترک و ارایه خدمات به افراد زیر دیپلم شد.
ورود جهاددانشگاهی یزد به حوزه آموزش‌های فنی به دانش آموزان/ ارایه خدمات به افراد زیر دیپلم

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی یزد محسن موحدی فرد در نشستی که پنج شنبه  با رییس و معاونان سازمان جهاددانشگاهی یزد در محل آموزش و پرورش استان داشت، در خصوص استقبال از ظرفیت‌های این سازمان برای تکمیل خلاهای آموزش و پرورش و کمک به توسعه فعالیت‌های فرهنگی این نهاد، اظهار کرد: اگر جهاددانشگاهی بتواند اموزش‌های خود را به افرادی با سطح دانش کمتر از دیپلم ارایه دهد، می‌توانیم بیش از پیش از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

وی با بیان این که ظرفیت جهاددانشگاهی یزد می‌تواند خلا آموزش و پرورش خصوصاً در شهرستان‌ها را پر کند، گفت: عمده‌ترین ورودی‌های آموزش و پرورش در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول هستند و سازمان جهاددانشگاهی می‌تواند در حوزه آموزش‌های فنی به دانش آموزان ورود کند.

وی با بیان این که در اختصاص ردیف بودجه نیز به این برنامه‌ها می‌توان اقدام کرد، خواستار بررسی بیشتر این سازمان برای همکاری در خصوص آموزش‌های زیردیپلم شد.

موحدی‌فرد با بیان این که به نظر می‌رسد ورودی‌های آموزش و پرورش در سال 1400 و 1401 بین 10 تا 12 هزار نفر افزایش داشته باشد، گفت: این فرصت زمینه مناسبی برای همکاری با جهاددانشگاهی خواهد بود و جهاددانشگاهی می‌تواند با تغییر سیاست‌ها براساس نیاز افراد جامعه از ظرفیت آموزش و پرورش استفاده کند.

فاطمه سعادت‌جو رییس سازمان جهاددانشگاهی یزد نیز ضمن تبریک انتصاب مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان، توضیحاتی در خصوص ظرفیت‌های جهاددانشگاهی استان ارایه و نسبت به همکاری بیش از پیش با این نهاد آموزشی و فرهنگی اعلام آمادگی کرد.

 

 

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی یزد نشست مشترک


نظر شما :