رییس جهاددانشگاهی اردبیل خبر داد:

وبینار آموزشی« جایگاه فرآورده های گیاهان دارویی در بیماری های ویروسی جدید» برگزار می شود

۲۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۱ کد : ۲۷۰۳۹ آموزشی
رییس جهاددانشگاهی اردبیل از برگزاری وبینار آموزشی« جایگاه فرآورده های گیاهان دارویی در بیماری های ویروسی جدید» به صورت مجازی در مرکز رشد گیاهان دارویی خبر داد.
وبینار آموزشی« جایگاه فرآورده های گیاهان دارویی در بیماری های ویروسی جدید» برگزار می شود

مهران اوچی اردبیلی با بیان این که این وبینار با هدف بررسی چالش ها و فرصت های موجود برگزار می شود، گفت: با عنایت به شرایط جهان و همچنین کشورمان ایران که تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته، استفاده از داروهای مختلف و همچنین گیاهان دارویی افزایش یافته است که نیازمند شفاف سازی خواص گیاهان دارویی و فراورده های آن و داروهای شیمیایی برای استفاده منطقی و موثر می باشد که این کارگاه می تواند اطلاعات کاملی در اختیار قشر تحصیلکرده و حتی عموم مردم قرار دهد. 

 

وی بیان کرد: معرفی گیاهان دارویی موثر بر علایم کرونا و بررسی اثرات مثبت و عوارض آن ها بر بدن طبق مقالات و منابع علمی معتبر و همچنین بررسی داروهای شیمیایی در مقایسه با گیاهان دارویی از اهداف اصلی این وبینار 8 ساعته می باشد.

 

اوچی اردبیلی با اشاره به این که با برگزاری وبینارهایی در این حوزه، توانمندی و آگاهی در بهره برداری از گیاهان دارویی افزایش می یابد، تصریح کرد: شناخت توانایی های گیاهان دارویی در کنترل علایم بیماری کرونا، شناخت عوارض در مصرف بی رویه گیاهان دارویی، مقایسه تاثیرات و شباهت های تاثیری گیاهان دارویی و داروهای شیمایی و دید جدید نسبت به گیاهان دارویی و کاربردهای آن ها در دوران همه گیری ویروسی از جمله انتظاراتی است که از این وبینار پیش بینی می کنیم.

 

رییس جهاددانشگاهی اردبیل گفت: این وبینار روزهای ششم و هفتم بهمن ماه از ساعت 9 الی 13 از طریق سامانه آموزشی جهاددانشگاهی اردبیل با عنوان امجد برگزار و در پایان به شرکت کنندگان گواهی حضور صادر می شود.

 

وی افزود: علاقمندان می توانند مشخصات حود را با تلفن همراه خود به شماره 500028362901 پیامک و با واریز هزینه ثبت نام در کارگاه شرکت کنند که در این خصوص برای فناوران مستقر در پارک ها و مراکز رشد، اعضای نظام مهندسی کشاورزی و دانشجویان، به میزان 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

 

گفتنی است، هزینه ثبت نام در این کارگاه 1000000 ریال می باشد که علاقمندان می توانند به شماره کارت 5047061090037330 نزد بانک شهر به نام جهاددانشگاهی استان اردبیل واریز و فیش آن را به برگزار کنندگان ارسال کنند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی اردبیل وبینار


( ۱ )

نظر شما :