توسط جهاددانشگاهی انجام شد؛

مصاحبه‌ی مجازی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تامین اجتماعی در سمنان

۲۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۳ کد : ۲۶۹۳۱ آموزشی
معاون آموزشی جهاددانشگاهی سمنان گفت: مصاحبه‌ی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در استان سمنان انجام شد.
مصاحبه‌ی مجازی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تامین اجتماعی در سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سمنان، علی منصفی راد افزود: مصاحبه‌ی 45 نفر از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در استان سمنان با همکاری تیم مصاحبه کننده مرکز آزمون جهاددانشگاهی و به صورت مجازی و طی دو روز انجام شد.

وی افزود: آزمون سراسری استخدامی تامین اجتماعی با همکاری شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی و مرکز آزمون جهاددانشگاهی جهت تامین نیروی انسانی دوم آبان ماه در استان سمنان برگزار و مصاحبه‌ی پذیرفته شدگان در این آزمون در 8 رسته ی شغلی در جهاددانشگاهی استان سمنان انجام شد.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی سمنان ادامه داد: آزمون استخدامی تامین اجتماعی در 8 شغل، شامل بهیار، بهدار، متصدی خدمات اداری، منشی، متصدی خدمات دارویی، انبار دار، نگهبان و راننده آمبولانس دوم آبان ماه با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.

منصفی راد با بیان این‌که 496 نفر برای استخدام در 8 رشته شغل در استان سمنان در این آزمون به رقابت پرداختند، افزود: این آزمون استخدامی در دو حوزه سمنان و شاهرود برگزار شد، در حوزه سمنان 332 نفر از شهرستان‌های سمنان، گرمسار، آرادان، مهدیشهر و سرخه شرکت داشتند، در حوزه امتحانی شاهرود نیز 164 نفر از شهرستان های شاهرود و میامی در این آزمون استخدامی به رقابت پرداختند.

کلید واژه ها: آزمون استخدامی تامین اجتماعی جهاددانشگاهی واحد سمنان آموزشی


( ۲ )

نظر شما :