فرماندار منطقه آزاد ماکو تاکید کرد:

حمایت از پروژه‌های توسعه‌ای و آموزشی جهاددانشگاهی

۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۸ کد : ۲۶۹۱۳ آموزشی
فرماندار منطقه آزاد ماکو در دیدار با اساتید و مدرسان مرکز آموزشی جهاددانشگاهی در ماکو از فعالیت‌های این جهادگران تقدیر و بر حمایت از پروژه‌های توسعه‌ای و آموزشی جهاددانشگاهی تاکید کرد.
حمایت از پروژه‌های توسعه‌ای و آموزشی جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی، علی محمدی 21 دی ماه در دیدار با رییس و اساتید مرکز آموزش جهاددانشگاهی در ماکو اظهار کرد: جهاددانشگاهی نماد موفق در شکوفایی استعدادهای جوان کشور است.

وی اظهار کرد: جهاددانشگاهی بیشتر در حوزه آموزشی برجسته است که در کارهای تحقیقاتی و پژوهشی نیز توانسته دستاوردهای عظیمی داشته باشد.

محمدی افزود: وجود مرکز آموزش جهاددانشگاهی در ماکو یک نعمت بزرگ برای منطقه آزاد ماکوبه حساب می‌آید که برخورداری و بهره‌مندی از خدمات ارایه شده از سوی این نهاد بر همگان لازم است.

وی تسلط بر زبان‌های خارجی را از ضروریات امروز جامعه عنوان کرد و افزود: فراگیری این زبان‌های خارجه توام با ارزش های کشورمان یک راه ارتباطی جهانی است، بنابراین باید به فراگیری آن بپردازیم که جهاددانشگاهی در تحقق این امر کارهای شایسته‌ای انجام داده است.

فرماندار ماکو ساختار آموزش انگلیسی را در کشور ایران نامتعارف عنوان و اظهار کرد: در کشور ایران فرایند آموزش و فراگیری اصولی زبان انگلیسی به‌صورت صحیح پیگیری نشده است و باید حتما متناسب سازی شود.

وی در پایان با تاکید بر حمایت از برنامه‌های راهبردی و اساسی مرکز آموزش جهاددانشگاهی ماکو افزود: با تمام توان از پروژه‌های توسعه‌ای و آموزشی جهاددانشگاهی حمایت خواهیم کرد و هر کمکی از دست فرمانداری در جهت توسعه شهرستان در زمینه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی با تکیه توانمندی‌های جهاددانشگاهی دریغ نخواهیم کرد.

رییس مرکز آموزش جهاددانشگاهی در ماکو نیز در این جلسه گفت: در سال گذشته ۱۶۰۰ زبان آموز در سطوح مختلف در این مرکز از خدمات مختلف آموزشی این نهاد بهره‌مند شدهاند.

وی تاکید کرد: نبود ساختمان در خور این نهاد در شهرستان ماکو یکی از مهم‌ترین مشکلات مرکز آموزش جهاد‌دانشگاهی شهرستان است که امید داریم با همکاری فرمانداری این مشکل رفع شود.

وی با اشاره به حمایت‌های مسوولان جهاددانشگاهی استان بر ایجاد ظرفیت‌های پژوهشی خاطرنشان کرد: براساس طرح مشروح ارایه شده از سوی گروه تخصصی کشاورزی جهاددانشگاهی استان در صدد راه‌اندازی مرکز تحقیقات گیاهان دارویی و گلخانه‌ای این نهاد با حمایت منطقه آزاد و مسوولان منطقه برای ارایه خدمات مشاوره‌ای، ترویجی و تحقیقاتی به مردم استان هستیم.

کلید واژه ها: واحد آذربایجان غربی آموزشی فرماندار


نظر شما :