به همت جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان؛

دو بازدید از شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان (مپنا) و مجتمع فولاد مبارکه اصفهان انجام شد

۲۹ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۹ کد : ۲۶۸۱ فرهنگی
۲۶ مهرماه سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در ادامه برگزاری اردوهای "ایران مرز پر گهر"، دو بازدید از شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان (مپنا) پیشرو در ساخت تجهیزات نیروگاهی و مجتمع فولاد مبارکه اصفهان را برگزار کرد.
دو بازدید از شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان (مپنا) و مجتمع فولاد مبارکه اصفهان انجام شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، در این بازدید که تعدادی از دانشجویان رشته مهندسی مواد و مکانیک دانشگاهه صنعتی اصفهان حضور داشتند، از قسمت های مختلف و فرآیند تولیدات این شرکت بازدید کردند. 
شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا یکی از شرکت های زیرگروه مپنا که پیشرو و متخصص در طراحی، مهندسی و ساخت تجهیزات مکانیکال نیروگاه های گاز، بخار، سیکل  ترکیبی، توربو کمپرسور، سیستم انتقال حرارت، پالایشگاه، پتروشیمی و ایستگاه انتقال گاز می باشد.
محل استقرار شرکت در شهرک بزرگ صنعتی اصفهان در زمینی به مساحت 100 هزار متر مربع با زیر بنای حدود 39 هزار متر مربع می باشد که در11 کارگاه  تحت عنوان کارگاه های قطعه سازی ، مونتاژ ، جوش، ماشینکاری،  استنلس استیل و کارگاه های عملیات تکمیلی( رنگ ، سندبلاست ، عملیات حرارتی و بسته بندی) فعالیت می نماید.
بنابراین گزارش گروهی دیگر از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان نیز، از فرایند تولید و تخلیه سنگ آهن، کوره های قوس الکتریکی و ریخته گری مداوم تختال و همچنین واحد های نورد گرم و سرد، ورق گالوانیزه و رنگی بزرگترین تولید کننده محصولات فولادی کشور، بازدید کردند. 
همچنین در ادامه و به منظور آشنایی دانشجویان با فرهنگ، تمدن و معماری ایرانی-اسلامی، ارگ تاریخی نهچیر و کاروانسرای عباسی(مادرشاه)، مورد بازدید قرار گرفت.
 


( ۳ )

نظر شما :