رییس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی تاکید کرد:

امکان گسترده‌ی فعالیت‌های استانی جهاددانشگاهی در حوزه‌ی محیط‌زیست

۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۸ کد : ۲۶۲۴ فرهنگی تاپ خبر
مهدی کاظمی گفت:بزرگ‌ترین ظرفیت جهاددانشگاهی این است که امکان فعالیت استانی و فرادانشگاهی را در حوزه محیط زیست فراهم می‌کند و همچنین این مجموعه اجازه فعالیت با شرکت‌ها و بخش‌های مختلف کشور را دارد.
امکان گسترده‌ی فعالیت‌های استانی جهاددانشگاهی در حوزه‌ی محیط‌زیست

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، مهدی کاظمی در "چهارمین گردهمایی دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی کشور" اظهار کرد: مهم‌ترین دلیلی که باعث ورود جهاد دانشگاهی و سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به حوزه محیط زیست شده است، اجرای مسوولیت اجتماعی است اما افزون بر این موضوع، محیط زیست یک مساله بین حوزه‌ای و بین رشته‌ای به حساب می‌آید و همه ما در هر رشته و حوزه‌ای باید درگیر آن باشیم و موضوع محیط زیست را به ساختار دانشگاه محدود نکنیم.

وی ادامه داد: شاید قالب‌های موجود دانشگاهی اجازه فعالیت به گروه‌های مختلف محیط زیستی را در استان‌ها و شهرستان‌ها ندهد اما بزرگ‌ترین ظرفیت جهاد دانشگاهی این است که امکان فعالیت استانی و فرا دانشگاهی را در حوزه محیط زیست فراهم می‌کند و همچنین این مجموعه اجازه فعالیت با شرکت‌ها و بخش‌های مختلف کشور را دارد.

رییس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی گفت: باشگاه دانشجویان جهاد با همکاری وزارت علوم، وزارت بهداشت و سازمان محیط زیست شکل گرفته است و جهاددانشگاهی برای رفع مسایل محیط زیستی و همچنین ترویج و آموزش محیط زیست در کنار همه گروه‌های دانشجویی قرار دارد.


نظر شما :