با اجرا در هشت استان کشور؛

مسابقات کتاب سه دقیقه ای در سطح ملی برگزار می شود

۰۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۸ کد : ۲۴۸۶۳ فرهنگی
نخستین دوره مسابقات کتاب سه دقیقه ای به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی در سطح ملی برگزار می شود.
مسابقات کتاب سه دقیقه ای در سطح ملی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، این مسابقات که برای نخستین بار از تابستان امسال برگزار و طی مراسمی در هفته کتاب برگزیدگان آن انتخاب و معرفی شدند، از آذرماه امسال در سطح ملی در 8 استان و 10 واحد جهاددانشگاهی در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

هدف از اجرای این مسابقات ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، به اشتراک گذاشتن تجربه های کتابخوانی دانشجویان و معرفی کتاب های مفید به جامعه است.

مرحله مقدماتی این مسابقات در 8 استان و 10 واحد جهاددانشگاهی در سراسر کشور اجرا خواهد شد که در تهران معاونت فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی در دانشگاه های تهران، شهید بهشتی و علم و صنعت عهده دار این طرح فرهنگی هستند.

براساس این گزارش، معاونت فرهنگی واحدهای استانی جهاددانشگاهی در خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، زنجان، اصفهان(دانشگاه صنعتی اصفهان)، قزوین،قم و کردستان نیز از دیگر مجریان مرحله مقدماتی این مسابقات خواهند بود

براساس اعلام دبیرخانه این مسابقات در دوبخش اجرا می شود، در بخش اصلی هریک از واحدهای مجری موضوعی خاص را محور برنامه خود قرار می دهند و شرکت کنندگان صرفاً می توانند به ارایه کتاب هایی در همان موضوع بپردازند. اما در بخش آزاد شرکت کنندگان می توانند هر کتابی را که مورد علاقه خودشان است معرفی و ارایه کنند.

برگزیدگان مرحله مقدماتی مسابقات در مرحله نیمه نهایی و فینال که توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می شود، با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

گفتنی است، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند علاوه بر مراجعه به دفاتر جهاددانشگاهی در واحدهای فوق الذکر و پایگاه اینترنتی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به آدرس www.isba.ir، با شماره تلفن های 66952727 ، 66971184 و 66491338 تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: سازمان انتشارات جهاددانشگاهی فرهنگی دفاع سه دقیقه ای


نظر شما :