با حضور رییس جهاددانشگاهی و به مناسبت هفته وحدت؛

کتاب‌فروشی «شانزده» افتتاح شد

۱۱ آبان ۱۳۹۹ | ۰۷:۱۶ کد : ۲۴۳۱۲ فرهنگی تاپ خبر
کتاب‌فروشی «شانزده» وابسته به سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس این نهاد افتتاح شد.
کتاب‌فروشی «شانزده» افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، کتاب‌فروشی «شانزده» هم‌زمان با هفته وحدت، عصر شنبه دهم آبان ماه، با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی، دکتر سید محمدجواد شوشتری معاون پشتیبانی، دکترعیسی علیزاده معاون فرهنگی و برخی از مسئولان جهاددانشگاهی افتتاح شد.

این کتاب‌فروشی بیش از ۲۰ هزار عنوان کتاب با موضوعات گوناگون دانشگاهی و عمومی را عرضه خواهد کرد و با توجه به توسعه فضا، امکان برگزاری سلسله نشست‌های فرهنگی درزمینه‌ی کتاب، برگزاری بخشی از مسابقه «کتاب سه‌دقیقه‌ای»، نشست‌های نقد و بررسی و ارتباط مستقیم مخاطبان با نویسندگان فراهم‌شده است.
 
کتاب‌فروشی «شانزده» که پیش‌ازاین به‌عنوان کتاب‌فروشی جهاددانشگاهی در خیابان انقلاب دایر بود با تغییرات صورت گرفته به «شانزده» تغییر عنوان داد که از دو تاریخ مهم یعنی شانزدهم آذرماه؛ روز دانشجو و شانزدهم مردادماه؛ روز تشکیل جهاددانشگاهی الهام گرفته‌شده است.
 


در پایان این مراسم که با بازدید دکتر طیبی از بخش‌های گوناگون آن همراه بود، تعدادی از دست‌اندرکاران راه‌اندازی این کتاب‌فروشی با اهدای لوح تقدیر قدردانی شدند.

گفتنی است که نشانی این کتاب‌فروشی تهران، خیابان انقلاب, بین چهاراه ولیعصر و فلسطین جنب پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاددانشگاهی است.
 

کلید واژه ها: سازمان انتشارات جهاددانشگاهی دکتر طیبی


نظر شما :