برگزاری وبینار آموزشی «فرآورده‌های گیاهی موثر در اختلالات خلقی» توسط پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی

۱۳ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۱ کد : ۲۳۴۳۲ آموزشی
وبینار آموزشی «فرآورده های گیاهی موثر در اختلالات خلقی» در ۱۵ مهر توسط پژوهشکده گیاهان دارویی برگزار می شود.
برگزاری وبینار آموزشی «فرآورده‌های گیاهی موثر در اختلالات خلقی» توسط پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی، این وبینار که با سخنرانی دکتر علی رزمی متخصص فارماکولوژی و عضو هیات علمی این پژوهشکده برگزار می شود دارای امتیاز بازآموزی بوده و با مجوز اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی کشور از زیر مجموعه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار خواهد شد.

مخاطبان این دوره پزشکان عمومی، داروسازان و متخصصان طب سنتی هستند و این دوره به صورت مجازی و آنلاین بر بستر آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی (امجد) برگزار می شود و در انتهای برنامه فایل پاورپوینت ارایه شده و فیلم ضبط شده برنامه نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

در این دوره مباحثی چون گیاهان دارویی و فراورده های گیاهی موثر درمان خلقی ارایه می شود. تمرکز این وبینار بر روی انواع اختلالات افسردگی و همچنین اختلال دوقطبی و اثرات فرآورده های طبیعی موثر بر آن‌ها است. علاوه بر این نقش فرآورده های گیاهی موثر بر اختلالات اضطرابی با مرور جدیدترین مقالات مورد بحث قرار می گیرد.

در پایان، شرکت کنندگان دوره به مدت 48 ساعت فرصت خواهند داشت تا در آزمون آنلاین پایان دوره شرکت کنند و با پاسخ صحیح به 70 درصد سوالات میتوانند امتیاز بازآموزی دوره را کسب کنند.


( ۲ )

نظر شما :